SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olgierd Dobrzyński przechodzi z TVN do Discovery

Olgierd Dobrzyński, dyrektor departamentu rozwoju biznesu w Grupie TVN, z końcem br. odejdzie ze spółki i obejmie stanowisko country managera na Europę Środkową w Discovery Networks CEEMEA. Piastująca dotychczas tą funkcję Dorota Żurkowska-Bytner awansowała na nowe stanowisko.

Olgierd Dobrzyński przechodzi z TVN do Discovery

- To dla mnie świetna okazja, aby pokierować działalnością Discovery w Europie Środkowej i poszerzyć doświadczenie w regionie wykraczającym poza Polskę - mówi Olgierd Dobrzyński.

Dobrzyński związany jest z Grupą TVN od 1999 roku. Dyrektorem Departamentu Rozwoju Biznesu TVN został w 2009 roku, a od kwietnia 2010 roku pełni również funkcję prezesa Mango-Media. W latach 2006 - 2009 był członkiem zarządu TVN odpowiedzialnym za rozwój biznesu, a w latach 2003 - 2006 wiceprezesem TVN 24 nadzorującym jednocześnie rozwój nowych kanałów tematycznych.

- Nie ma jeszcze decyzji, czy ten wakat zostanie uzupełniony w drodze reorganizacji, czy rekrutacji - mówi nam Karol Smoląg, rzecznik prasowy Grupy TVN.

Dorota Żurkowska-Bytner, po blisko roku pracy na stanowisku country managera na Europę Środkową w Discovery Networks CEEMEA, awansowała na nowo utworzone stanowisko vice-president ad sales development.  Będzie odpowiedzialna za biznes reklamowy Discovery na 105 rynkach w tym regionie. Żurkowska-Bytner będzie nadzorować i rozwijać działalność sprzedażową oraz rozbudowywać funkcjonującą na rynkach regionu platformę reklamową.

Zmiany wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2012 roku.  Zarówno Żurkowska-Bytner, jak i Dobrzyński podlegać będą bezpośrednio Katarzynie Kieli, presidentowi i managing directorowi w Discovery Networks CEEMEA (Central & Eastern Europe, Middle East and Africa).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Olgierd Dobrzyński przechodzi z TVN do Discovery

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
generał walter
TVN tonie.
Szczury uciekają z okrętu.
8 8
odpowiedź
User
widz
śliski koleś,nigdy nie był szczery. Teraz dopiero szefostwo stacji TVN widzi prawdziwe oblicze swoich przydupasów......
8 8
odpowiedź
User
gość1000
na tym forum sami znawcy...od siedmiu boleści hehe
8 9
odpowiedź
User
jednak
co za menda
8 8
odpowiedź
User
wiedro
dddduuupppeeekkk!!!!!!
8 8
odpowiedź