SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

On Board Public Relations z Clear Channel Poland

Konsultanci On Board Public Relations doradzają organizatorom programu "Pomóżmy Kasztanowcom" - firmie Clear Channel Poland i Fundacji Nasza Ziemia.

W maju b.r. firma On Board Public Relations rozszerzyła zakres współpracy z Clear Channel Poland, polskim oddziałem światowego koncernu zajmującego się reklamą zewnętrzną, o nowy program "Pomóżmy Kasztanowcom". W jego ramach, On Board PR doradza również  Fundacji Nasza Ziemia. Kooperacja z obiema instytucjami obejmuje prowadzenie działań medialnych związanych z programem, koordynację współpracy Fundacji z organizacjami zaangażowanymi w jego realizację oraz  planowanie działań.

Celem programu "Pomóżmy Kasztanowcom" jest zbudowanie świadomości społecznej wokół problemu wymierania kasztanowców w Polsce oraz zaangażowanie młodzieży szkolnej w walkę ze szkodnikiem - szrotówkiem kasztanowcowiaczkiem. W pierwszym etapie programu organizatorzy skupili się na pomocy drzewom z Łazienek Królewskich w stolicy. W ramach akcji przewidywana jest również inwentaryzacja kasztanowców w Warszawskich parkach, która jest prowadzona we współpracy z organizatorami "Lata w Mieście 2005" w Warszawie. Patronami Medialnymi Akcji są: Życie Warszawy oraz Radiostacja.

Zespołem  konsultantów doradzających Fundacji Nasza Ziemia i Clear Channel Poland kieruje Monika Jasłowska, Group Account Director. Umowa została podpisana do końca 2005 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: On Board Public Relations z Clear Channel Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl