SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Onet.pl przygotował specjalny serwis olimpijski

Najpopularniejszy polski portal zaprasza wszystkich miłośników sportów zimowych do nowego, specjalnego serwisu sportowego Turyn 2006.

Funkcjonujący w ramach Sport.onet.pl specjalny serwis olimpijski umożliwia śledzenie na bieżącego sportowej rywalizacji na wszystkich sportowych arenach jubileuszowych zimowych igrzysk, które rozpoczynają się już za 17 dni.
 
Michał Bonarowski, szef serwisów informacyjnych Onet.pl: serwis zacznie funkcjonować niejako pełną parą z chwilą gdy zapłonie olimpijski znicz, ale już teraz proponujemy na bieżąco aktualizowane informacje o przygotowaniach do tej ważnej dla każdego kibica imprezy sportowej. Zapraszamy szczególnie wszystkich pasjonatów dyscyplin sportowych, którym oferujemy specjalnie przygotowane materiały, informacje, ciekawostki, słowem: prawdziwe kompendium wiedzy o historii minionych 19 igrzysk.
 
Dodatkową wartością tego serwisu dla kibiców będą liczne multimedia, które zostaną uruchomione od pierwszego dnia zawodów.
 
Warto dodać, że według ostatnich dostępnych danych w listopadzie 2005 roku z serwisów sportowych w polskim Internecie korzystało ponad 4,5 mln internautów.
 
Największym z nich był serwis sportowy Onet.pl, który w tym miesiącu odwiedziło ponad 2,5 mln internautów; to oznacza 56 proc. udział w rynku serwisów sportowych (innymi słowy prawie 6 na każdych dziesięciu internautów w Polsce którzy w listopadzie zajrzeli na jakikolwiek serwis poświęcony sportowi, odwiedziło serwis Onet.pl).
 
Drugi w rankingu serwis sportowy Wirtualnej Polski odwiedziło zaledwie 1,4 mln internautów (około 3 internautów na każdych 10). Serwisy sportowe Interii odwiedziło niecałe 1 mln użytkowników, a Gazety niecałe 0,5 mln użytkowników.
 
Ogółem w listopadzie polscy internauci przeczytali ponad 250 mln stron poświęconych tematyce sportowej na wszystkich witrynach poświęconych sportowi - polskich i zagranicznych. Spośród tych 250 mln, na samym tylko serwisie SportOnet obejrzeli ponad 100 mln stron. Oznacza to, że tylko ten jeden serwis sportowy stanowi 40 proc. wszystkich, które w listopadzie obejrzeli polscy internauci. Pozostałe serwisy polskie i zagraniczne, wliczając w to serwisy największych portali takich jak Wirtualna Polska, Interia, Gazeta itd. stanowią  w sumie pozostałe 60 proc stron.
 
(dane za: Megapanel Gemius, listopad 2005)
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Onet.pl przygotował specjalny serwis olimpijski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl