SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Onet startuje z podróżniczym cyklem "Onet on tour" Jarosława Kuźniara. „Własny, nieoczywisty szlak”

Onet zapowiedział rozpoczęcie emisji cyklu reportaży podróżniczych "Onet on tour" przygotowywanych i prowadzonych przez Jarosława Kuźniara. Dziennikarz wraz z zaproszonym gościem będzie kolejno odwiedzał ciekawe kraje i miejsca opowiadając o nich w trwających 30 minut odcinkach. - Onet on tour kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego. Wytyczamy własny, nieoczywisty szlak wsłuchując się w rekomendacje ludzi żyjących w danym miejscu - zapowiada Jarosław Kuźniar.

Jarosław Kuźniar, fot. onet Article

Emisję premierowego odcinka Onet on tour przygotowanego w Rumunii zaplanowano w Onecie na godz. 10 w niedzielę 28 maja. Jarosławowi Kuźniarowi w podróży do Rumunii towarzyszy pierwszy z zaproszonych gości cyklu - fotograf Jacek Bonecki.

Według zapowiedzi wydawcy w relacjach z wyjazdów do różnych krajów Jarosław Kuźniar będzie odkrywał ze swoimi gośćmi mniej znane miejsca, często poza głównymi szlakami turystycznymi. W tych nietypowych wędrówkach ekipę Onetu będą wspierać lokalni przewodnicy i mieszkańcy odwiedzanych miejsc.

W pierwszym odcinku Jacek Bonecki wystąpił w roli nauczyciela fotografii podróżniczej, który dzieli się wiedzą o tym jakie techniki należy zastosować w określonych warunkach i jakiego sprzętu używać, aby jak najlepiej oddać klimat odwiedzanych miejsc.

- Onet on tour kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego - wyjaśnia Kuźniar. - Wytyczamy własny, nieoczywisty szlak wsłuchując się w rekomendacje ludzi żyjących w danym miejscu. Oni wiedzą najlepiej gdzie jest najpiękniej, gdzie najbardziej czuć atmosferę miasta czy regionu. Nie odrywamy się też od kontekstu społecznego i politycznego tego, który poznajemy lokalnie.

Według informacji uzyskanych przez serwis Wirtualnemedia.pl każdy odcinek "Onet on tour" będzie trwał ok. 30 min. Poszczególne części cyklu są realizowane na bieżąco i będą emitowane co miesiąc, choć nie jest to sztywny termin.

Według badania Gemius/PBI w kwietniu br. wszystkie strony i aplikacje Grupy Onet-RASP zanotowały 21,26 mln realnych użytkowników i 2,7 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Onet startuje z podróżniczym cyklem "Onet on tour" Jarosława Kuźniara. „Własny, nieoczywisty szlak”

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yogidługonogi
No to Walmarty na całym świecie będą sprawdzać, dokąd jedzie Kuźniar, żeby w czasie jego pobytu robić planowe remanenty i przyjęcia towaru. Kto nie wie o co chodzi, niech sobie wygoogla.
55 10
odpowiedź
User
kloss
szlak jemy kuzniara
18 9
odpowiedź
User
kloss
szlak jumy kuzniara
23 9
odpowiedź
User
GB
W Rumuni są Walmarty?
33 10
odpowiedź
User
ten
Kuźniar to chodząca antyreklama.
39 11
odpowiedź