SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Operator mPay odświeża usługę płatności telefonem za parkowanie

Operator płatności mobilnych mPay wdrożył nowy system informatyczny, w ramach którego  zaktualizowano usługę płatności telefonem za parking i zrezygnowano z naliczania opłat nieaktywnym użytkownikom.

Article

Operator płatności mobilnych mPay wdrożył nowy system informatyczny, w ramach którego  zaktualizowano usługę płatności telefonem za parking i zrezygnowano z naliczania opłat nieaktywnym użytkownikom.

W nowej wersji płatności za parkowanie mPay poprawiono intuicyjność i szybkość transakcji. Kierowcy mają do wyboru trzy metody naliczania opłaty za parkowanie - bez limitu, na czas lub na kwotę. W aplikacji mogą je przełączać, a z poziomu tego samego ekranu korzystać z jej najważniejszych funkcji, tj. dodawania i edytowania pojazdów, sprawdzania historii transakcji czy cennika strefy płatnego parkowania. Aplikacja pozwala też w dowolnym momencie sprawdzić aktualny koszt parkowania, ile czasu upłynęło od jego rozpoczęcia oraz kiedy zostanie ono automatycznie zakończone. Za postój kierowcy mogą płacić kartą płatniczą lub środkami, którymi wcześniej zasilili swoją elektroniczną portmonetkę.

Dodatkowo, w nowej wersji aplikacji kierowcy mogą korzystać z opcji geolokalizacji, pozwalającej np. na znalezienie pojazdu na parkingu lub strefy płatnego parkowania w mieście włączonym do systemu. Nowością jest również specjalny formularz, za pomocą którego można zamówić naklejkę potrzebną do oznaczenia pojazdu. Wystarczy wypełnić go swoimi danymi, aby otrzymać darmową przesyłkę.

- Głównym elementem usługi pozostają płatności, ale chcemy, żeby aplikacja ułatwiała wykonywanie także innych czynności związanych z parkowaniem. Stąd m.in. szersze niż dotychczas wykorzystanie geolokalizacji. Już teraz pracujemy nad kolejnymi, przydatnymi funkcjami - mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay.

Płatności za parkowanie mPay są obecnie dostępne w 22 miastach: Bydgoszczy, Chrzanowie, Częstochowie, Gdańsku, Głogowie, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Jaśle, Kielcach, Krośnie, Lesznie, Łodzi, Nysie, Ostrołęce, Oświęcimiu, Poznaniu, Piasecznie, Rzeszowie, Słupsku, Sopocie, Wałbrzychu i Zielonkach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Operator mPay odświeża usługę płatności telefonem za parkowanie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl