SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Opiekun” - nowe pismo poradnikowe Agory

We wtorek, 17 października ukaże się „Opiekun” - nowy kwartalnik Agory. Skierowany jest do osób, które sprawują na co dzień opiekę nad bliskimi. Magazyn będzie kosztował 9,99 zł.

Article

W każdym numerze kwartalnika znajdą się wywiady z osobami, których codzienna działalność jest związana z opieką nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. W pierwszym numerze będą to rozmowy: z Ewą Błaszczyk (materiał okładkowy), z Jerzym Owsiakiem oraz z Anną Kliś-Kalinowską, pielęgniarką z długoletnim doświadczeniem w opiece paliatywno-hospicyjnej i długoterminowej.

- Dbanie o starzejących się rodziców, chorujących współmałżonków czy dalszych członków rodziny jest trudnym wyzwaniem. W takich sytuacjach trzeba zacząć myśleć o rehabilitacji, opiece pielęgniarskiej, wyposażeniu domu w pomocne sprzęty. Dla takich właśnie osób wraz z fundacją „Razem zmieniamy świat”, prowadzącą projekt „Damy radę”, przygotowaliśmy magazyn-poradnik, dzięki któremu ten pierwszy krok może będzie choć odrobinę łatwiejszy i skierowany we właściwym kierunku - mówi Ilona Szajkowska, redaktor naczelny pisma „Opiekun”.

Porady nie ograniczą się tylko do wskazówek z zakresu pielęgnacji i higieny - w każdym numerze redakcja zbierze najważniejsze informacje dotyczące świadczeń, pomocy finansowej i wsparcia ze strony państwa. W pierwszym numerze będą to m.in. informacje o ofercie publicznej służby zdrowia w zakresie opieki nad chorym, sposobach przystosowania wnętrza do potrzeb osób chorych i niepełnosprawnych oraz wszystko o teleopiece. Oddzielny dział zostanie przeznaczony na zagadnienia związane z właściwą dietą osób wymagających stałej pomocy. Oprócz praktycznych porad pismo zaoferuje również wsparcie psychologiczne.

Kwartalnik w cenie 9,99 zł i w objętości 116 stron będzie dostępny na rynku przez trzy miesiące. Wesprze go promocja w prasie (czasopisma Agory, „Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki), w internecie (serwisy Gazeta.pl), w radiu (radiostacje Agory), w telewizji (TVS, METRO), w kinach sieci Helios, na nośnikach reklamy wewnętrznej (Health TV) oraz w punktach sprzedaży prasy. Kreację kampanii przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

W pierwszej połowie br. Agora zanotowała 583,7 mln zł wpływów ze sprzedaży i 5,4 mln zł straty netto.

W 2016 roku Agora zanotowała 1 198,4 mln zł przychodów (o 0,8 proc. więcej niż w 2015 r.) i 13,2 mln zł straty netto (wobec 15,3 mln zł zysku netto rok wcześniej). Wpływy ze sprzedaży „Gazety Wyborczej” zmalały o 6,2 proc., a z reklam - o 21,6 proc., natomiast wzrosły przychody w kinach Helios, internecie i firmy outdoorowej AMS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Opiekun” - nowe pismo poradnikowe Agory

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
stegma
Niezły photoshop
odpowiedź