SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange z TU Europa: ubezpieczenie od utraty pracy dla abonentów

Orange we współpracy z TU Europa udostępnił swoim abonentom możliwość korzystania z ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy. Pieniądze uzyskane z polisy można przeznaczyć na dowolny cel.

Orange z TU Europa: ubezpieczenie od utraty pracy dla abonentów

Klienci objęci ochroną ubezpieczeniową mają zapewnioną systematyczną wypłatę świadczeń. Maksymalnie można otrzymać 6 takich wypłat w 12-miesięcznym okresie, na który zawierana jest polisa.

Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch wariantach, które różnią się wysokością wybranego świadczenia oraz sumą ubezpieczenia. W pierwszym wariancie wysokość wypłat wynosi 1000 zł miesięcznie, a w drugim - 1500 zł. W sumie jest to nie więcej niż odpowiednio 12 000 zł lub 18 000 zł.

Ochrona rozpoczyna się zaraz po przystąpieniu do ubezpieczenia - nie ma okresu karencji. Składki w wysokości 19 zł lub 24 zł miesięcznie są automatycznie doliczane do faktury za usługi telekomunikacyjne.

Klienci mogą wykorzystać otrzymane pieniądze w dowolny sposób.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange z TU Europa: ubezpieczenie od utraty pracy dla abonentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl