SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orco Property Group wprowadza nową tożsamość marki

Orco Property Group, inwestor, deweloper oraz asset manager, przedstawił nową tożsamość marki. Autorami nowego wizerunku są agencje reklamowe Křídla oraz Fusion.

"Aby stworzyć najbardziej pomyślną synergię marki na obecną chwilę, zdecydowaliśmy się odświeżyć i odnowić tożsamość marki Orco. Mam nadzieję, że pozwoli nam to na prosty, precyzyjny i skuteczny komunikat o sile, zapale i celu Orco skierowany do potencjalnych klientów, a także że nowe logo poprawi świadomość marki Orco na rynku międzynarodowym" - stwierdza Michael Vostatek, European Marketing Director of Orco Property Group.

Odświeżona tożsamość to po pierwsze nowe logo. Litery są wyraźne i mocne; odzwierciedlają siłę i ambicję. Świeży odcień niebieskiego tła dodaje logu energii i światła, odzwierciedlając otwartość i dostępność Orco. W całości symbol wywiera niezapomniane wrażenie.

Nowemu logo towarzyszy, stworzone przez Orco, nowe hasło "Imagine the possibilities (Wyobraź sobie możliwości)". To hasło odzwierciedla szeroko pojęte podejście Orco do biznesu: zawsze poszukiwać nowych i pasjonujących dróg, aby zwiększyć jakość i innowacyjność, a równocześnie skupić się na maksymalnym finansowym zwrocie oraz usługach dla klienta. "Wierzymy, ze nasze pomysły i marzenia możemy zrealizować. "Możliwości" (ze sloganu Orco) opisują szeroki wachlarz usług, które Orco oferuje potencjalnemu klientowi" - mówi Michael Vostatek, dodając "Orco nie jest tylko deweloperem, ani nie jest to wybrany jeden produkt dla jednej osoby. W swojej istocie jest to raczej ?one-stop-shop? skierowany na różne branże i różnych ludzi: klient może kupić od nas dom lub mieszkanie, dokonać inwestycji, zatrzymać się w rezydencji lub hotelu dla celów biznesowych lub przyjemności, wybrać się na wakacje do któregoś z naszych ośrodków, i nie tylko. Naprawdę chodzi tu o wyobraźnię i stwarzanie nowych możliwości: oto istota przewagi jaką daje Orco."

Orco Property Group obecnie zarządza aktywami o wartości około 737 mln Euro, według danych na 31/12/2005. Obecna w Środkowej Europie, od 1991 roku, Orco Property Group, z siedzibą w Luksemburgu, jest spółką akcyjną, notowaną na giełdzie Euronext oraz Praskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Portfolio Orco Property Group składa się z: IPB Real, rezydencji MaMaison, hoteli (Orco Hotel Collection), Orco Real Estate, oraz innych powierzchni handlowych. Orco Property Group prowadzi działalność w wielu krajach, skupiając się głównie na Czechach, Węgrach, Polsce, Rosji, Chorwacji, Niemczech i Słowacji. Firma cały czas analizuje możliwości inwestycji na nowych obszarach. Orco jest także sponsorem oraz zarządcą Endurance Fund, luksemburskiego regulowanego funduszu zamkniętego, skoncentrowanego na kapitale rynku nieruchomości Europy Centralnej. Fundusz, skierowany do inwestorów instytucjonalnych zarządza aktywami w wysokości 110 mln Euro.

Dołącz do dyskusji: Orco Property Group wprowadza nową tożsamość marki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl