SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orlen chce zatrudnić agencje do obsługi PR sportowo-kulturalnego

PKN Orlen zaprasza agencje do składania ofert w postępowaniu na wybór firmy do obsługi w zakresie public relations sportowo -kulturalnego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Celem rozpoczętego procesu jest zebranie informacji z rynku dotyczących portfolio agencji PR, mogących zrealizować kompleksowo projekty spółki. Jest to pierwszy etap postępowania zakupowego, do którego zapraszane są  wszystkie firmy, agencje, celem przedstawienia swoich dotychczasowych osiągnięć, realizacji.

Orlen chce wybrać wyspecjalizowaną agencję PR, która zapewni spółce zintegrowaną, sprawną i skuteczną komunikację wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji, dotyczącą prowadzonej przez Koncern działalności sponsoringowej w obszarze sportu, kultury i działań społecznych.

Celem prowadzonej komunikacji jest budowanie wizerunku PKN Orlen w mediach na rynku polskim oraz wśród kluczowych grup interesariuszy z wykorzystaniem mediów i mediów społecznościowych oraz poprzez organizację wydarzeń wizerunkowych (w tym m.in. konferencje prasowe).

Do zadań agencji należeć będzie zapewnienie spójnego przekazu na zewnątrz firmy, dotyczącego działalności sponsoringowej PKN Orlen z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi do komunikacji z mediami, mediów społecznościowych, stron www, identyfikacja i angażowanie przedstawicieli mediów wokół tematów sponsoringowych spółki itp.

W I etapie agencje składają swoje oferty. Te, które spełnią kryteria formalne przejdą automatycznie do etapu oceny ofert pod względem merytorycznym. Planowane są ewentualne spotkania (on line) z oferentami w okresie od 23 do 27 lipca. Na połowę sierpnia zaplanowano spotkania z wybranymi agencjami. Po tym nastąpi ocena ofert i negocjacje handlowe. Zwycięska agencja ma zostać wybrana na przełomie sierpnia i września br.
Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 8 lipca br.

Orlen jest w trakcie postępowania na wybór agencji reklamowej do kompleksowej obsługi.

PKN Orlen jest m.in. sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce halowej i plażowej, sponsoruje też polskich lekkoatletów, ma zespół rajdowy Orlen Team.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orlen chce zatrudnić agencje do obsługi PR sportowo-kulturalnego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl