SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Osiem spółek łączy się w Grupę Komunikacja+

Na rynku powstała Grupa Komunikacja+, składająca się z ośmiu dotychczas współpracujących ze sobą spółek z różnych obszarów marketingu i komunikacji.

Article

Grupę Komunikacja+ tworzy: agencja public relations Komunikacja Plus, agencja Employer Branding Komunikacja+EB, agencja digital marketingowa Proomni, agencja interaktywna Follow Vision, spółka badawcza Insight Lab, dom mediowy Dodaj Media, agencja badawcza specjalizująca się w zakresie sponsoringu sportu i kultury Sponsoring Insight, a także agencja consultingu marketingu sportowego Stardom House.

Oferta Grupy opiera się na integracji kompetencji wszystkich spółek. Zatrudnia ponad 80 doradców specjalizujących się w PR, EB, digital marketingu, badaniach, kreacji, zakupie mediów i sponsoringu. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Projekty komunikacji zintegrowanej będą realizowane przez markę Grupy Komunikacja+. W przypadku działań dotyczących bezpośrednio
specjalizacji poszczególnych spółek firmy będą działać pod dotychczasowymi markami.

Komunikacja Plus to teraz Komunikacja+PR

W wyniku utworzenia grupy, agencja Komunikacja Plus zmieniła nazwę na Komunikacja+PR. Tomasz Alberski, prezes agencji, objął stanowisko partnera zarządzającego Grupy Komunikacja+. Drugim partnerem zarządzającym grupy jest Michał Gradzik. Obydwaj partnerzy mają po 50 proc. udziałów w spółce.

- Dzięki wykorzystaniu kompetencji Grupy będziemy mogli skutecznie pomagać naszym klientom osiągać cele biznesowe na każdym etapie ich rozwoju. Stawiamy na komunikację, która przynosi realne, biznesowe efekty, a jest to możliwe dzięki nowoczesnym narzędziom, które dzięki integracji w Grupę znajdują się w naszej ofercie - powiedział Alberski.

Dotychczas Grupa Komunikacja+ współpracowała z takimi firmami jak: Amazon, Skanska, 3M, PGNiG czy Kompania Piwowarska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Osiem spółek łączy się w Grupę Komunikacja+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl