SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Panny młode ponad miarę” i „Ślub marzeń” w jesiennej ramówce TLC. Programy poprowadzi Izabela Janachowska, która została twarzą kanału

W jesiennej ramówce TLC Polska pokaże dwa nowe programy: „Panny młode ponad miarę” i „Ślub marzeń”. Oba projekty poprowadzi Izabela Janachowska, która została twarzą stacji.

Izabela Janachowska; fot. TLCArticle

„Panny młode ponad miarę” to format weddingowy, w którym planujące ślub kobiety z nadwagą wybiorą wymarzone suknie ślubne. W każdym odcinku widzowie prześledzą proces wyboru sukni ślubnej nad którym będzie czuwać Janachowska. Uczestniczkami nowego programu będą kobiety z nadwagą, które same nie potrafią dobrać odpowiedniej sukni ślubnej i potrzebują pomocy ekspertów.

Premiera cyklu na antenie TLC odbędzie się jesienią tego roku. Producentem projektu jest firma B3Films.

Początkowo program miał trafić na antenę TVN Style, a jego roboczy tytuł brzmiał „Puszyste panny młode”.

Przypomnijmy, że w kierowanym przez wiceprezesa TVN i Discovery Edwarda Miszczaka obszarze programowym wyodrębniono nowe jednostki, w tym jednostkę Lifestyle (TVN Style, TLC, Food Network, Travel Channel, HGTV i Discovery Life), którą pokieruje Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN. Łupina zarządza kanałami lifestylowymi wspólnie z Bartłomiejem Główczyńskim, który od 2013 roku jest szefem kanałów lifestylowych w Discovery. Ponadto nową redaktor naczelną TVN Style została Agnieszka Michalska, która zastąpiła Joannę Tylman, a twarzą TVN Style została Agata Młynarska, poprzednio dyrektor rozwoju TLC Polska.

Drugą jesienną nowością TLC jest „Ślub marzeń”, o którym informowaliśmy w marcu br. - wówczas robocza nazwa tego projektu brzmiała „Ślub marzeń z Izabelą Janachowską”.

Formuła tego programu polega na tym, że Izabela Janachowska będzie pomagać parom młodym w organizacji ceremonii. Castingi do „Ślubu marzeń” były prowadzone wiosną tego roku.

Udział TLC w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 0,26 proc.

Dołącz do dyskusji: „Panny młode ponad miarę” i „Ślub marzeń” w jesiennej ramówce TLC. Programy poprowadzi Izabela Janachowska, która została twarzą kanału

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl