SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Papaya Young Creators z subkategorią TikTok Unique Stories

W tegorocznej edycji konkursu Papaya Young Creators pojawiła się pierwsza w jego historii konkursu kategoria otwarta - TikTok Unique Stories. Motywami przewodnimi są w niej różnorodność i inkluzywność, a nagrodami m.in. sesja mentoringowa z Moniką Brodką, Nataszą Parzymies i Curą oraz staż w Papaya Films.

Article

W ramach kategorii TikTok Unique Stories materiały wideo (o długości maksymalnie 180 sekund) mogą przesyłać wszyscy twórcy w wieku 20-35 lat. Jako motywy główne wskazano różnorodność i inkluzywność, treści mają być przygotowywane z użyciem narzędzi dostępnych na TikToku i opublikowane na tej platformie (temat i zadanie szczegółowo opisano w creative starterze w panelu uczestnika).

Przesłane materiały oceni jury złożone z twórców filmów i reklam, tiktokerów oraz ludzi mediów. Termin nadsyłania zgłoszeń wydłużono do 11 maja.

W jury są Agata Tomaszewska i Wojtek Sawicki, tworzący profile społecznościowe Life on Wheelz. - Nasz profil na TikToku to przede wszystkim treści zachęcające do tolerancji wobec osób z niepełnosprawnościami oraz walczące z wszelkimi stereotypami, jakie wokół tego tematu w naszym społeczeństwie narosły. W naszych filmach pokazujemy użytkownikom platformy, jak wygląda nasza codzienność - komentują.

W kategorii nagrodzona zostanie trójka finalistów: wezmą udział w sesji mentorskiej z piosenkarką i reżyserką Moniką Brodką, reżyserką i scenarzystką Nataszą Parzymies oraz twórcą cyfrowym i influencerem Curą, a także będą mogli skorzystać z programu stażowego w Papaya Films (jego użytkownicy dostają wynagrodzenie). Zwycięzca dodatkowo otrzyma 10 tys. zł.

TikTok Unique Stories to jedna z dwóch subkategorii w ramach Creative Playground by TikTok, drugą jest TikTok Branded Stories.

Gali wręczenia nagród Papaya Young Creators odbędzie się w czerwcu. Finalistów w pozostałych kategoriach ogłoszono w połowie kwietnia: międzynarodowe jury wybrało 22 prace przygotowane przez 29 finalistów i finalistki z pięciu krajów: Polski, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Litwy.

Dołącz do dyskusji: Papaya Young Creators z subkategorią TikTok Unique Stories

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl