SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Buszmen, Rafał Brzoska i Mariusz Andrukiewicz z Nagrodami im. Jana Wejcherta

Prof. Paweł Buszman, Rafał Brzoska i Mariusz Andrukiewicz otrzymali nagrody im. Jana Wejcherta, przyznane przez Polską Radę Biznesu. Wręczenie wyróżnień miało miejsce w czwartek podczas gali transmitowanej przez TVN24.

Jan Wejchert

Jan Wejchert

Prof. Paweł Buszman, przewodniczący Rady Nadzorczej American Heart of Poland SA, otrzymał nagrodę w kategorii „Sukces”. Wyróżniani w niej są przedsiębiorcy, „których aktywność biznesowa przekłada się na polską gospodarkę, a ich działalność wyróżniają wysokie standardy etyczne”.

W kategorii „Działalność społeczna", gdzie honorowane są osoby, które „poprzez swoje działania propagują wartości obowiązujące w społeczeństwie obywatelskim”, nagrodę odebrał Mariusz Andrukiewicz, szef Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być razem”.

Z kolei nagrodę dla przedsiębiorcy „wdrażającemu odważne czy niekonwencjonalne koncepcje lub nowe idee biznesowe", czyli w kategorii „Wizje i innowacje”, otrzymał Rafał Brzoska, prezes Integer.pl SA, prywatnego operatora usług pocztowych.

Kapituła po raz pierwszy przyznała też nagrodę specjalną. Otrzymał ją prezes Alior Banku Wojciech Sobieraj. Wyróżnienie to jest przyznawane „za szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój gospodarczy i społeczny”.

Polska Rada Biznesu jest organizacją, skupiającą właścicieli i prezesów największych firm polskich i działających w Polsce. Nagrody im. Jana Wejcherta przyznała ona w tym roku po raz drugi.

Zmarły w 2009 roku Jan Wejchert był współzałożycielem Grupy ITI i stacji TVN.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Buszmen, Rafał Brzoska i Mariusz Andrukiewicz z Nagrodami im. Jana Wejcherta

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rozbawiony
A jakiejś bardziej ubeckiej nagrody dla czerwonego kmera to nie ma? O czym piszecie? Może by wręczyć statuetki Gejko i Cwelko?
Obciach
10 9
odpowiedź
User
Magda
Blad naxwiska w tytule!!!!!
8 8
odpowiedź