SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Kastory członkiem Rady Uczelni Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Paweł Kastory, CEO Grupy DDB Polska, został członkiem Rady Uczelni Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Paweł Kastory, prezes DDB Warszawa Article

Kastory został wybrany do rady uczelni przez senat ASP w Warszawie.

Pozostali członkowie Rady to: Bożena Gargas, prezes IWP; Robert Gruszczyński, dyrektor kreatywny Wiliams; prof.Jarosław Modzelewski, dr hab. Jerzy Bogusławski, prof. ASP, dr hab.Krzysztof Chmielewski, prof. ASP, Jan Garstka – przewodniczący Samorządu Studentów.

Do zadań Rady Uczelni ASP należą m.in.:monitorowanie procesu zarządzania Uczelnią, monitorowanie prowadzonej w uczelni gospodarki finansowej, wskazywanie kandydatów na rektora, opiniowanie projektów statutu i strategii uczelni.

Paweł Kastory jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (socjologia) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (finanse i statystyka). Od 1997 roku jest dyrektorem generalnym i prezesem zarządu agencji DDB Warszawa, a od 2000 prezesem grupy DDB Warszawa.

W przeszłości był przewodniczącym Stowarzyszenia Agencji Reklamowych w Polsce, później wszedł w skład rady nadzorczej Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Powołany na przewodniczącego rady Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, współzałożyciel Fundacji im. Ludwika Kastory.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Kastory członkiem Rady Uczelni Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl