SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Kukiz o reporterze „Faktów” TVN: Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika

We wczorajszej „Kropce nad i” w TVN24 poseł Paweł Kukiz zarzucił reporterowi stacji sugerowanie, że jego klub jest koalicjantem PiS. - Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika - powiedział polityk o Macieju Knapiku.

Article

Prowadząca Monika Olejnik rozmawiała z Kukizem o ostatniej decyzji prokuratury, która zarządziła ekshumację grobów wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Dziennikarka zaproponowała posłowi Kukiz’15, żeby zaapelował do Jarosława Kaczyńskiego o zmianę tego postanowienia.

- W partiokracji głos człowieka z opozycji nie ma najmniejszego znaczenia. Podkreślam, z opozycji, bo wasi redaktorzy w rodzaju pana Knapika sugerują czy wręcz mówią wprost, że Kukiz’15 jest w koalicji z PiS - odpowiedział Paweł Kukiz.

- Nie czuję się w opozycji względem PiS, tylko jestem w opozycji. Na Boga, jeżeli nie daję wotum zaufania rządowi, jeżeli głosuję przeciwko budżetowi, ustawie o policji, ustawie o prokuraturze, Radzie Mediów Narodowych, sprzedaży detalicznej, to jaka cholera, pan Knapik, będzie mi wmawiał takie rzeczy, że ja jestem w jakiejkolwiek koalicjach? Czy jeżeli pana Knapika zobaczę z chłopakiem wychodzącym z toalety, to mogę myśleć, że on jest w koalicji z tym chłopakiem? Na Boga! - bulwersował się lider klubu Kukiz’15.

Monika Olejnik starała się uspokoić swojego gościa. - Jest pan chrześcijaninem, trochę wyrozumiałości - stwierdziła. - Gdybym ja nie był wyrozumiały to by już nie było pana Knapika - odpowiedział na poważnie Paweł Kukiz.

Olejnik dopytywała, co poseł ma na myśli. Kukiz podał przykład dziennikarzy, pracujących w telewizji publicznej, których „wywala partia rządząca”.

Przypomnijmy, że we wtorek Ministerstwo Sprawiedliwości zwróciło się do redakcji „Faktów” TVN o sprostowanie podanych w poniedziałkowym wydaniu informacji o planowanej korekcie wyroków sądów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Kukiz o reporterze „Faktów” TVN: Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Wpuścić Kukiza do biura to atrament wypije.
54 50
odpowiedź
User
Neo
Panie Pawle, szanowałem Pana za poglądy, za teksty i muzykę, za bezkompromisowość i patriotyzm, za wierność ideałom i przysiędze małżeńskiej, bo rzadko się zdarza by rockmen żył tak długo z jedną kobietą. Napisałem "szanowałem", bo teraz nie wiem co się z Panem stało. Na litość boską, po co Panu ta zas....an polityka i te mieszanie się w fekaliach na Wiejskiej. I niech Pan skończy z tym obrzucaniem błotem dziennikarzy, bo się Pan kompromitujesz i burzysz co przez lata zbudowałeś.
58 53
odpowiedź
User
Qwerty
Groźba? Karalna.
50 42
odpowiedź
User
Linn
Kukiz be, a Knapik wzór dziennikarstwa. Boszsz!
54 37
odpowiedź
User
Wujek
Kukiz be, a Knapik wzór dziennikarstwa. Boszsz!

Nie ważne kto jest cacy, kto be. Ważny jest sposób przekazywania myśli. Można to zrobić w sposób taktowny i kulturalny, bez urażania kogokolwiek. Można to zrobić tak, jak zrobił to pan Kukiz. Tyle że, taki sposób formułowania myśli może rodzić agresję. No chyba że, o to chodzi.
44 25
odpowiedź