SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Kukiz o reporterze „Faktów” TVN: Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika

We wczorajszej „Kropce nad i” w TVN24 poseł Paweł Kukiz zarzucił reporterowi stacji sugerowanie, że jego klub jest koalicjantem PiS. - Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika - powiedział polityk o Macieju Knapiku.

Article

Prowadząca Monika Olejnik rozmawiała z Kukizem o ostatniej decyzji prokuratury, która zarządziła ekshumację grobów wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Dziennikarka zaproponowała posłowi Kukiz’15, żeby zaapelował do Jarosława Kaczyńskiego o zmianę tego postanowienia.

- W partiokracji głos człowieka z opozycji nie ma najmniejszego znaczenia. Podkreślam, z opozycji, bo wasi redaktorzy w rodzaju pana Knapika sugerują czy wręcz mówią wprost, że Kukiz’15 jest w koalicji z PiS - odpowiedział Paweł Kukiz.

- Nie czuję się w opozycji względem PiS, tylko jestem w opozycji. Na Boga, jeżeli nie daję wotum zaufania rządowi, jeżeli głosuję przeciwko budżetowi, ustawie o policji, ustawie o prokuraturze, Radzie Mediów Narodowych, sprzedaży detalicznej, to jaka cholera, pan Knapik, będzie mi wmawiał takie rzeczy, że ja jestem w jakiejkolwiek koalicjach? Czy jeżeli pana Knapika zobaczę z chłopakiem wychodzącym z toalety, to mogę myśleć, że on jest w koalicji z tym chłopakiem? Na Boga! - bulwersował się lider klubu Kukiz’15.

Monika Olejnik starała się uspokoić swojego gościa. - Jest pan chrześcijaninem, trochę wyrozumiałości - stwierdziła. - Gdybym ja nie był wyrozumiały to by już nie było pana Knapika - odpowiedział na poważnie Paweł Kukiz.

Olejnik dopytywała, co poseł ma na myśli. Kukiz podał przykład dziennikarzy, pracujących w telewizji publicznej, których „wywala partia rządząca”.

Przypomnijmy, że we wtorek Ministerstwo Sprawiedliwości zwróciło się do redakcji „Faktów” TVN o sprostowanie podanych w poniedziałkowym wydaniu informacji o planowanej korekcie wyroków sądów.

Dołącz do dyskusji: Paweł Kukiz o reporterze „Faktów” TVN: Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Wpuścić Kukiza do biura to atrament wypije.
odpowiedź
User
Neo
Panie Pawle, szanowałem Pana za poglądy, za teksty i muzykę, za bezkompromisowość i patriotyzm, za wierność ideałom i przysiędze małżeńskiej, bo rzadko się zdarza by rockmen żył tak długo z jedną kobietą. Napisałem "szanowałem", bo teraz nie wiem co się z Panem stało. Na litość boską, po co Panu ta zas....an polityka i te mieszanie się w fekaliach na Wiejskiej. I niech Pan skończy z tym obrzucaniem błotem dziennikarzy, bo się Pan kompromitujesz i burzysz co przez lata zbudowałeś.
odpowiedź
User
Qwerty
Groźba? Karalna.
odpowiedź