SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Ogrodziński, Jacek Sztejnert, Beata Łakomska, Andrzej Chełstowski i Łukasz Kata z Kantara do Minds & Roses

Do Minds & Roses dołączyła kolejna grupa doświadczonych badaczek i badaczy z Kantara - Paweł Ogrodziński, Jacek Sztejnert, Beata Łakomska, Andrzej Chełstowski i Łukasz Kata. 

Paweł Ogrodziński, Jacek Sztejnert, Beata Łakomska, Andrzej Chełstowski i Łukasz KataArticle

Paweł Ogrodziński to badacz ilościowy, matematyk i psycholog, od 17 lat w branży badawczej. W Kantarze prowadził zespół badawczy jako senior client director. Specjalizuje się w dużych i złożonych metodologicznie badaniach na temat zachowań konsumentów oraz sposobów, w jakie dokonują oni wyborów rynkowych.

Jacek Sztejnert od ponad 25 lat prowadzi zespoły badawcze (SMG/KRC-Millward Brown-Kantar). Realizuje projekty zarówno dla największych globalnych korporacji (Pepsico, Heineken, Unilever) jak i dla lokalnych klientów. Specjalizuje się w badaniach marki na poziomie produktowym i wizerunkowych, od procesów pozycjonowania po strategie komunikacyjne.

Beata Łakomska jest ekonomistką i badaczką ilościową. Przez ostatnie 13 lat była client managerem w Kantarze. Jako analityk i koordynatorka projektów zajmowała się badaniami ilościowymi. Posiada bogate doświadczenie w badaniach cenowych, metodach typu conjoint, badaniach popytowych oraz trackingach satysfakcji. Od lat wspiera klientów z branży mediowej, finansów,  retail, FMCG oraz fashion.

Andrzej Chełstowski dołącza do Minds & Roses jako senior consultant. Jest analitykiem ilościowym z ponad 20-letnim doświadczeniem w badaniach rynku. Opracowuje dane zarówno z dużych międzynarodowych pomiarów ciągłych, jak i projektów o charakterze ad hoc (testów smaku, testów opakowań, testów konceptów, testów kopii reklamowych).

Łukasz Kata jest socjologiem. Bada procesy wdrażania i doskonalenia produktów i usług oraz doświadczeń użytkowników. Specjalizuje się w badaniach eksploracyjnych oraz testach konceptów i ofert min w branży farmaceutycznej. Absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Produktami i Usługami na SGH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Ogrodziński, Jacek Sztejnert, Beata Łakomska, Andrzej Chełstowski i Łukasz Kata z Kantara do Minds & Roses

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rafał
Czy ktoś z doświadczeniem i kompetencjami został jeszcze w Kantarze?
odpowiedź