SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Wochowski: z Anwilu na szefa komunikacji korporacyjnej w Grupie Azoty

Paweł Wochowski objął funkcję dyrektora departamentu korporacyjnego komunikacji w Grupie Azoty. Poprzednio przez 18 lat był związany z Grupą Orlen, ostatnio jako dyrektor komunikacji i marketingu w Anwilu.

Paweł Wochowski Article

W Grupie Azoty Paweł Wochowski odpowiada za działania spółki w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, media relations, mecenatu kultury, CSR sponsoringu i promocji.

Poprzednio dyrektorem departamentu korporacyjnego komunikacji w Grupie Azoty była Lucyna Bielatowicz. Obecnie pracuje w tym departamencie jako kierownik biura public relations.

Paweł Wochowski poprzednio przez 18 lat pracował w Grupie Orlen. Przez ostatnie cztery lata był dyrektorem komunikacji i marketingu w Anwilu, a wcześniej pracował m.in. w zespole relacji inwestorskich Orlenu.

Wochowski specjalizuje się w zarządzaniu procesami modyfikacji kultury organizacyjnej, usprawnianiu komunikacji wewnętrznej oraz wdrażaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji. Ma też duże doświadczenie w zakresie marketingu sportowego oraz budowaniu relacji z interesariuszami firmy, szczególnie otoczeniem lokalnym.

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Wochowski: z Anwilu na szefa komunikacji korporacyjnej w Grupie Azoty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl