SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pawlak PR - w Europie bez granic

Agencja Pawlak PR podpisała umowę o przystąpieniu do nowo powstałej europejskiej sieci agencji PR - "Boundless Communications".

,,Dzięki podjęciu tej współpracy będziemy mogli zaoferować naszym klientom profesjonalną obsługę w zakresie Public Relations również poza granicami Polski, w 12 krajach Unii Europejskiej - mówi Sławomir Pawlak współwłaściciel i Dyrektor Agencji Pawlak PR".

Boundless Communications jest odpowiedzią zarówno na potrzeby polskich firm, zamierzających kształtować swój wizerunek poza granicami kraju, jak i zagranicznych firm działających w Polsce.

Wszystkie zrzeszone w sieci Boundless Communications agencje doskonale znają lokalny rynek i lokalną mentalność i właśnie dlatego, są w stanie szybko i efektywnie dostarczyć ,,szyte na miarę" rozwiązania. Cechuje je też bardzo szczególne, osobiste podejście do klienta: ,,To zupełnie nowa propozycja, przeznaczona również dla mniejszych firm - tłumaczy Pawlak - chcemy stworzyć przeciwwagę dla dużych agencji sieciowych, zapewniając profesjonalną obsługę i przyjacielską więź z klientem".

Do sieci należą agencje z 12 krajów: Austrii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch,Węgier, Belgii, Czech, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Chorwacji i Polski. Tylko jedna agencja z każdego kraju może należeć do sieci Boundless. W Polscejest to właśnie Pawlak PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pawlak PR - w Europie bez granic

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl