SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Persil wspiera kobiety w konkursie #niezwyciężona

Firma Henkel Polska, powierzyła - w wyniku wygranego przetargu - agencji MullenLowe Warsaw opracowanie działań aktywacyjnych dla marki proszków do prania Persil.

Article

Okazją do działań aktywacyjnych było wprowadzenie na rynek nowego Persila z technologią Deep Clean Plus.

Agencja MullenLowe Warsaw zaproponowała, aby zbudować odniesienie pomiędzy skutecznością działania marki a heroicznością i niezwyciężonością współczesnych polskich kobiet, mierzących się z wyzwaniem łączenia życiowych ról i ogromem codziennych obowiązków. Ten kreatywny koncept znalazł urzeczywistnienie w kampanii #niezwyciężona.

Kampania #niezwyciężona zachęca polskie kobiety, by dostrzegły i doceniły własną skuteczność i wyjątkowość. Prowadzi je do strony konkursowej niezwyciezona.pl, gdzie do 30 czerwca można wygrać personalizowaną bluzę opatrzoną dowcipnym hasłem do wyboru m. in. #niezwyciężona żona, #niezwyciężona fajterka czy #niezwyciężona szefowa. Dodatkowo do wygrania jest także jedna z trzech nagród finansowych w wysokości 10 tysięcy złotych.

- Obserwując kobiety w moim otoczeniu, wiem, że wszystkie jesteśmy współczesnymi siłaczkami i potrafimy przenosić góry. Wciąż aż 48 proc. polskich kobiet – jak wynika z badania Mobile Institute z października 2020 – nie wierzy w swoje zdolności oraz możliwość osiągnięcia sukcesu. Chcemy to zmienić, a kampania #niezwyciężona ma pomóc uczestniczkom konkursu uświadomić sobie własną odwagę, moc sprawczą i wyjątkowość - mówi Magdalena Kostrzewa, brand manager z firmy Henkel Polska.

Agencja MullenLowe Warsaw jest odpowiedzialna za pomysł i strategię konkursu, przygotowanie LP akcji, jego obsługę oraz wsparcie digitalowe i influencerskie. Za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Wavemaker

Dołącz do dyskusji: Persil wspiera kobiety w konkursie #niezwyciężona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl