SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pierwszy milion” - nowy magazyn biznesowy od Ringier Axel Springer

Ringier Axel Springer Polska wczoraj wydał pierwszy numer magazynu biznesowego „Pierwszy Milion”. Tytuł skierowany jest do przedsiębiorczych Polaków, którzy chcą założyć własną firmę albo rozwinąć prowadzoną działalność.

„Pierwszy milion” - nowy magazyn biznesowy od Ringier Axel Springer

„Pierwszy Milion” ma dostarczać ludziom zainteresowanym otwarciem własnego biznesu wskazówek, jak krok po kroku zrealizować swój cel. - To rynkowa nisza, której nie zagospodarował na razie żaden wydawca. Zdecydowaliśmy się wykorzystać jej potencjał, dlatego testujemy formułę „Pierwszego Miliona” - mówi Paweł Tomaszek, dyrektor wydawniczy magazynów w Ringier Axel Springer Polska.

- Pracując nad „Forbesem” - opiniotwórczym magazynem o wielkim biznesie – widzimy, że mechanizmy zarabiania, czy to pierwszego miliona, czy kolejnego miliarda, są takie same. Zamierzamy to udowodnić na przykładach ludzi, firm i pomysłów, które już się sprawdziły bądź dopiero czekają na swoją szansę - mówi Kazimierz Krupa, redaktor naczelny magazynów „Pierwszy Milion” i „Forbes”.

>>> „Forbes” z nową makietą i trzema dodatkami

Temat pierwszego numeru brzmi „10 biznesów odpornych na kryzys” i przedstawia nisze, które rozwijają się pomimo gospodarczego spowolnienia. W tytule czytelnicy znajdą m.in. takie działy jak „Milion pomysłów” (poradnik jak napisać biznesplan), „Od zera do milionera” (przykłady  ludzi, którzy osiągnęli sukces), „Milion do wzięcia” (dział poświęcony m.in. franczyzie), czy „E-Milion” (dział o start-upach). Redakcję magazynu tworzy zespół miesięcznika „Forbes”

Nowy tytuł liczy 128 stron. Pierwszy numer będzie dostępny w kioskach przez trzy miesiące w cenie 14,90 zł. Ringier nie zdecydował jeszcze, czy tytuł na stałe będzie kwartalnikiem. Decyzję podejmie po obserwacji przyjęcia tytułu na rynku. Nakładu wydawca nie ujawnia. „Pierwszy Milion” dostępny jest również w wersji na iPada w cenie 2,99 euro.

>>> Koniec magazynu „Bloomberg Businessweek Polska”

Wydanie wsparte jest kampanią reklamową w radiu, internecie oraz w tytułach prasowych i serwisach internetowych Ringier Axel Springer Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Pierwszy milion” - nowy magazyn biznesowy od Ringier Axel Springer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl