SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Grzywacz w zarządzie Microsoft Polska

Od 15 lipca 2021 roku do ścisłego zarządu firmy dołącza Piotr Grzywacz w roli dyrektora kanału partnerskiego (global partner solutions lead).

Piotr GrzywaczPiotr Grzywacz

Piotr Grzywacz w Microsoft Polska będzie odpowiedzialny za współpracę z polskimi partnerami koncernu na rzecz wsparcia klientów firmy w ich drodze ku cyfrowej transformacji i rozwoju Polskiej Doliny Cyfrowej.

Piotr Grzywacz: z Capgemini do Microsoft

Piotr Grzywacz do zespołu Microsoft dołącza bezpośrednio z Capgemini, gdzie ostatnio zajmował stanowisko head of Capgemini Business Services (BSv) w Szwajcarii i regionie EU Cluster. Odpowiadał za portfel globalnych klientów, z sukcesem rozwijając zaawansowane usługi transformacji i dostarczania operacji m.in. w finansach, łańcuchu dostaw czy digital marketingu. Nadzorował projekty złożonych transformacji biznesowych, zakładających m.in. wdrażanie rozwiązań cloud native.

Przed dołączeniem do Capgemini, Piotr Grzywacz pracował w EY Business Advisory w Warszawie, jako associate partner, gdzie rozwijał nowe obszary biznesowe, m.in. automatyzacji i AI, a także zajmował się transformacją opartą na technologii oraz usługami zarządzania ryzykiem IT.

- Moją ambicją zawodową jest wsparcie organizacji na ich ścieżce transformacji cyfrowej, aby mogły w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez technologie - przygotować się na wyzwania przyszłości i tę przyszłość kreować. Wierzę, że technologia jest kluczem do urzeczywistnienia wizji zrównoważonego rozwoju – czy to poprzez budowę zielonej gospodarki, efektywnych systemów opieki zdrowotnej, rozwój społeczności lokalnych, czy umożliwienie równego dostępu do narzędzi cyfrowych, dzięki którym każda organizacja może osiągnąć więcej. Realizacja tej wizji wymaga odważnego działania we współpracy z Partnerami, a przede wszystkim z ludźmi - mówi Piotr Grzywacz.

Piotr Grzywacz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Zarządzanie w IT. Uzyskał szereg profesjonalnych certyfikacji w obszarze technologii i biznesu, m.in. SAP CC, CISA, CIA, PMP.

Dołącz do dyskusji: Piotr Grzywacz w zarządzie Microsoft Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl