SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Haładus członkiem zarządu i dyrektorem marketingu Promedica24

Piotr Haładus, poprzednio związany z Groupon Polska, zaczął pracę jako członek zarządu firmy Promedica24. Odpowiada za sprzedaż i marketing na wszystkich rynkach. Dorota Bratowska-Świacka, poprzednia szefowa marketingu firmy, opuszcza grupę, a jej plany zawodowe nie są znane.

Piotr HaładusArticle

Jako dyrektor marketingu i członek zarządu firmy Promedica24 Piotr Haładus od początku grudnia ub.r. odpowiada za marketing na wszystkich rynkach działania spółki, a także za proces utrzymania i obsługi klientów oraz sprzedaż usług opiekuńczych w Polsce. Zamierza również wdrożyć spójną strategię marketingową Promedica24 w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.

Jak sam deklaruje, zależy mu na wzroście rozpoznawalności marki, zarówno w Polsce, jak i w dwóch pozostałych krajach, z których firma rekrutuje opiekunki i opiekunów osób starszych: Bułgarii i Rumunii. Celem jego działań będzie również wsparcie rekrutacji nowych opiekunek i opiekunów osób starszych i wzmocnienie świadomości społecznej zawodu opiekuna osoby starszej.

Poprzednio dyrektorem marketingu Promedica24 była Dorota Bratowska-Świacka. Odeszła z przedsiębiorstwa, nie podano jej dalszych planów zawodowych.

Piotr Haładus przez ostatnie lata pracowała w Groupon Polska. Zajmował się tam rozwojem usług lokalnych (największej linii biznesowej tej firmy), ofertami turystycznymi, a także - w strukturach firmy we Francji i regionie EMEA - sprzedażą i pozyskiwaniem ofert związanych z podróżą i ich wymianą pomiędzy poszczególnymi krajami, na których obecny jest Groupon.

Wcześniej pracował w TUI Poland, m.in. jako dyrektor marketingu i e-commerce oraz dyrektor marketingu i sprzedaży. W latach 2003-2008 związany był z American Institute For Foreign Study, odpowiadał tam za sprzedaż i marketing programów wymiany kulturowej między Europą i Stanami Zjednoczonymi w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Haładus jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Opolskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Haładus członkiem zarządu i dyrektorem marketingu Promedica24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl