SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pisma poradnikowe na czele sprzedaży miesięczników, „Twój Styl” w czołówce (top 109 miesięczników ZKDP)

W lutym br. liderem sprzedaży ogółem wśród wszystkich miesięczników była „Kobieta i Życie”. Czołówkę zestawienia zdominowały pisma poradnikowe dla pań. Wysoko uplasował się „Twój Styl” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem „Kobiety i Życia” (Wydawnictwo Bauer) w lutym 2017 roku wyniosła 354 664 egz. W porównaniu do lutego 2016 roku zmniejszyła się ona o 12,34 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był „Świat Kobiety” (Wydawnictwo Bauer). Jego wynik uplasował się na poziomie 291 937 egz., po spadku o 16,77 proc.

Na ostatnią lokatę podium awansował miesięcznik „Dobre Rady” (Grupa Burda), który przed rokiem był czwarty. Wynik sprzedażowy tego tytułu jednak zmniejszył się o 11,15 proc. do 227 153 egz.

Pierwszy magazyn luksusowy dla pań - „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) - awansował z miejsca ósmego na piąte. Jego sprzedaż ogółem wyniosła 175 609 egz., po wzroscie o 2,90 proc.

Ogółem w pierwszej dziesiątce zestawienia sześć pozycji zajęły magazyny poradnikowe dla kobiet. dwa miejsca przypadły miesięcznikom kulinarnym. Ponadto w top 10 znalazł się jeden tytuł luksusowy i jedno pismo yellow.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pisma poradnikowe na czele sprzedaży miesięczników, „Twój Styl” w czołówce (top 109 miesięczników ZKDP)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl