SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W niedzielę w TVP1 od 8 do 20 tylko reklamy PKO BP. Dwie godziny życzeń klientów w ramach finału akcji „Mini ratka na spełnienie życzeń”

W najbliższą niedzielę 17 grudnia w blokach reklamowych w TVP1 emitowane będą życzenia, jakie nadesłali klienci w ramach akcji PKO BP „Mini ratka na spełnienie życzeń”. Łącznie przez cały dzień na antenie zobaczymy 120 minut nagrań. Akcję przygotowały Agencja Warszawa, Artegence oraz Havas Media.

Article

Niestandardowa akcja marketingowa jest finałem trwającej od połowy listopada kampanii banku PKO BP „Mini ratka na spełnienie życzeń”, która promuje pożyczkę do 10 tys. złotych przy spłacie w maksymalnie 15 ratach z prowizją zero procent.

Aktywacja towarzysząca kampanii polegała na nagraniu własnych życzeń świątecznych w formie wideo. Najlepsze zostaną pokazane w najbliższą niedzielę na antenie telewizyjnej Jedynki, w specjalnych blokach reklamowych od godziny 8:00 do 20:00.

- Cała akcja obejmowała życzenia, które były nagrywane w sondach ulicznych oraz samodzielnie zgłaszane przez użytkowników za pośrednictwem witryny bankdobrychzyczen.pl. Całość materiału, który został zebrany przez bank, pozwoliło na zapełnienie dziennego limitu czasu reklamowego w stacji TV. Finalnie wyemitowane będzie 120 minut życzeń - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Kozłowski, dyrektor biura komunikacji marketingowej PKO BP.

Wedle jakich warunków dobierane były filmy, jakie w niedzielę zostaną wyemitowane na antenie TVP1?

- Głównym kryterium były czynniki jakościowe obejmujące przekazywane pozytywne, świąteczne emocje. Czynnikiem dodatkowym, wynikającym z wymogów stacji TV, były warunki techniczne: dobra jakość nagrania, dobrze słyszalny głos osoby składającej życzenia, brak przeszkadzających dźwięków z otoczenia, prawidłowe oświetlenie - tłumaczy nam Marek Kozłowski.

Kampania wspierana jest spotami w głównych kanałach telewizyjnych oraz stacjach niszowych, dodatkowe działania prowadzono w internecie i mediach własnych.

Za pomysł kreatywny i produkcję spotów promujących akję odpowiedzialna jest Agencja Warszawa. Działania online przygotowała agencja Artegence (internet), w planowaniu i zakupie mediów uczestniczył dom mediowy Havas Media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W niedzielę w TVP1 od 8 do 20 tylko reklamy PKO BP. Dwie godziny życzeń klientów w ramach finału akcji „Mini ratka na spełnienie życzeń”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Włączamy niskie ceny
Przebili Media Expert, które w jednym bloku reklamowym pojawiały się nawet 2-3 razy.
45 8
odpowiedź
User
Mhm
Tak, nagrała se babka smartfonem z dobrym oświetleniem, właściwym kadrem, głębią ostrości.
50 8
odpowiedź
User
seba
to ile taka przyjemnośc będzie kosztowała?
34 8
odpowiedź