SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus i Digital Care gwarantują naprawę ekranu smartfona za 7 złotych miesięcznie

Operator Plus wprowadził do usługę polegającą na naprawie uszkodzonego wyświetlacza w smartfonie użytkownika. Oferta jest realizowana przez firmę Digital Care do kwoty 700 złotych, a miesięcznie za gwarancję naprawy ekranu użytkownik musi zapłacić kwotę 7 złotych.

fot. Shutterstock.com Article

Jak informuje Plus oferta związana z naprawą wyświetlacza dotyczy użytkowników taryf Mix Plus. Zgodnie z zapowiedzią nowa usługa gwarantuje ochronę wyświetlacza bez limitu liczby napraw w ciągu roku, a zakłada jedynie ograniczenie kwotowe do 700 zł.

Limit odnawia się co 12 okresów rozliczeniowych trwających 30 dni. Za dodatkową opłatą klienci mogą też otrzymać urządzenie zastępcze na czas naprawy. Usługa „Serwis Wyświetlacza Mix” w pierwszym miesiącu świadczona jest bezpłatnie. Po tym okresie opłata wyniesie 7 zł za 30 dni, o ile klient wyrazi dalszą chęć korzystania z usługi.

Partner programu, Digital Care, gwarantuje naprawę urządzenia w autoryzowanym serwisie niezależnie od przyczyn uszkodzenia. Na terenie Polski transport urządzenia do serwisu jest bezpłatny i odbywa się na zasadzie „door-to-door”, czyli bezpośrednio z i do miejsca wskazanego przez posiadacza sprzętu.

Digital Care, podobnie jak w przypadku innych usług świadczonych dla sieci Plus, zapewnia klientom także dostęp do infolinii technicznej, portalu internetowego umożliwiającego zgłoszenie uszkodzenia telefonu 24/7 oraz aplikacji SmartSkaner+, pozwalającej sprawdzić stan techniczny urządzenia.

W pierwszym kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zanotowała 2,34 mld zł wpływów sprzedażowych oraz 292,2 mln zł zysku netto. Liczba abonentów firmy zmalały w skali roku o 1,8 proc. do 5,74 mln, za to liczba sprzedanych im usług zwiększyła się o 3,4 proc. do 13,8 mln.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus i Digital Care gwarantują naprawę ekranu smartfona za 7 złotych miesięcznie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl