SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus: nowe rozwiązania dla klientów biznesowych

Sieć komórkowa Plus uruchomiła pilotażowo nowe usługi dla klientów biznesowych - Plus FaMoC (platforma umożliwiająca zarządzanie flotą mobilną) oraz Plus VoxTrack (rozwiązanie do nagrywania rozmów na telefonach komórkowych).

Plus: nowe rozwiązania dla klientów biznesowych

Plus FaMoC to rozwiązanie pozwalające na zarządzanie i administrowanie środowiskiem mobilnym w przedsiębiorstwie od chwili aktywacji usług przez pełen cykl życia urządzeń. Pozwala też zredukować koszty firmy związane z obsługą środowiska mobilnego i wsparciem technicznym.

System umożliwia zdalną kontrolę nad flotą telefonów w czasie rzeczywistym i pozwala m.in. na prekonfigurację, zdalną instalację i aktualizację aplikacji, cykliczny backup danych, zarządzanie bezpieczeństwem, przejęcie zdalnej kontroli nad urządzeniem w celu usunięcia zaistniałych problemów oraz zdalne usuwanie danych w przypadku kradzieży bądź zagubienia telefonu.

Proponowane rozwiązanie ma zapewniać wysoki poziom zabezpieczania informacji korporacyjnych, w tym implementacji poczty firmowej, aplikacji dedykowanych, intranetu itp. Ma też wpływać na poprawę komunikacji i wzrost efektywności pracowników.

Usługa jest adresowana przede wszystkim do firm posiadających rozbudowaną i zróżnicowaną flotę mobilną, działających w strukturze rozproszonej, jak np. przedstawiciele handlowi, medyczni, serwisanci.

Plus VoxTrack to mobilna aplikacja do nagrywania rozmów. Pozwala ona nie tylko na nagrywanie wychodzących i przychodzących rozmów oraz wiadomości SMS i MMS na telefonie komórkowym, ale również na automatyczne wysyłanie nagrań na serwer firmowy. Usługa umożliwia przeglądanie, wyszukiwanie i odsłuchiwanie zarejestrowanych nagrań z możliwością uwzględnienia dowolnego kryterium wyboru. Następuje to przy pomocy serwisu internetowego, który zapewnia bezpieczny dostęp i zarządzanie nagraniami z zastosowaniem szyfrowania w standardach RSA i RC4.

Plus VoxTrack jest usługą kierowaną do firm, których infolinie działają w oparciu o telefonię komórkową (np. rozproszone call center) oraz prowadzących telefoniczny proces sprzedaży. Usługa ta umożliwia również firmom otwarcie się na nową formę zatrudnienia - home office.

Każda z nowych usług ma elastyczny model biznesowy. Po pełnym komercyjnym uruchomieniu klientom mają zostać zaoferowane różne pakiety uwzględniające zróżnicowane zapotrzebowanie i specyfikę prowadzonej działalności, a także indywidualne pod względem terminów i kosztów warianty umów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: nowe rozwiązania dla klientów biznesowych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marry
Zdalne usuwanie danych w razie kradzieży - jak dla mnie genialne! dziwne, że nikt wcześniej na to nie wpadł. + dla Plusa!
odpowiedź