SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poczta głosowa telefonu domowego TP przez telefon komórkowy Orange

Klienci korzystający z poczty głosowej telefonu domowego TP, mogą zamówić pocztę głosową tp SMS i połączyć swoją pocztę domową z pocztą głosową telefonu Orange.

Nowy profil poczty głosowej tp SMS umożliwia bezpłatne odsłuchiwanie wiadomości pozostawionych w poczcie telefonu domowego, poprzez wybranie odpowiednich funkcji z menu telefonu komórkowego Orange. O każdej nowej wiadomości lub próbie połączenia się z pocztą telefonu domowego klient zostanie natychmiast powiadomiony SMS’em, który otrzyma na swoją komórkę. Obie skrzynki poczty głosowej funkcjonują oddzielnie, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywania wiadomości. Jest to pierwsza usługa integrująca pocztę stacjonarną i mobilną na rynku polskim.

Klienci, którzy zamówią pocztę głosową tp SMS, otrzymają także inne udogodnienia:


·            Możliwość nagrania dłuższego powitania - do 40 sekund.
·            Możliwość przechowywania do 40 wiadomości, nawet przez 21 dni.
·            Dłuższy czas wiadomości - do 120 sekund.

Miesięczna opłata za pocztę głosową tp SMS to 3,66 zł z VAT.

Z bezpłatnej poczty głosowej tp korzysta już ponad 2,2 mln Klientów. Usługa zapewnia powiadamianie o pozostawionych wiadomościach, pozwala klientowi samodzielnie ustawić wygodne dla niego godziny oddzwaniania poczty oraz nagrać własne powitanie.

Zamówienia na usługę poczta głosowa tp SMS można składać pod bezpłatnym numerem błękitnej linii tp 9393.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poczta głosowa telefonu domowego TP przez telefon komórkowy Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl