SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polacy najbardziej liczą na medale Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha w Soczi

Według Polaków największe szanse medalowe na nadchodzących zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi mają Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch - wynika z badania Pentagon Research.

Sablewskiej sposób na modę, fot. TVN Article

90,3 proc. respondentów uważa, że największe szanse na miejsce na podium w Soczi ma Justyna Kowalczyk. Na Kamila Stocha stawia 77 proc. pytanych.

Oprócz wymienionej dwójki sportowców, Polacy wierzą także w drużynę mężczyzn w skokach narciarskich, na którą swój głos oddało 43,4 proc. badanych.

Dyscypliny, w których według ankietowanych nasi reprezentanci mają największe szanse, to biegi narciarskie, skoki narciarskie, a także biathlon i łyżwiarstwo szybkie.

Natomiast żaden z ankietowanych nie stwierdził, że Polscy zawodnicy nie mają szans na zdobycie ani jednego medalu.

Badanie zostało zrealizowane przez Pentagon Research w dniach 12-17 stycznia 2014 r. na próbie 373 respondentów należących do internetowego panelu badawczego Pentagon Online. Jako technikę badawczą wykorzystano ankietę internetową (CAWI). Próba dobierana była kwotowo i jest reprezentatywna pod względem wieku oraz płci dla mieszkańców Polski w wieku 18-49 lat. Brano pod uwagę odpowiedzi respondentów, którzy zadeklarowali swoje zainteresowanie sportem. Ranking został opracowany metodą ilościową.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polacy najbardziej liczą na medale Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha w Soczi

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
neron13
Artykuł interesujący, ale na Boga: Soczi a nie Sochi. Podstawy języka POLSKIEGO.
8 10
odpowiedź
User
BOK
Justyna Kowalczyk rozczaruje swoimi wynikami podczas igrzysk w Soczi. Ma przecież kontuzję. Tyle zdobyła medali wcześniej, że nikt do niej nie będzie mieć o to żalu. POLACY ZDOBĘDĄ NAJWIĘCEJ MEDALI W SKOKACH NARCIARSKICH.
10 9
odpowiedź