SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Powtórki „Czterech stron prasy” w byłym pasmie „#Newsroomu” w Polsat News

Od najbliższej niedzieli Polsat News w niedziele o godz. 18.00 emitować będzie powtórkowe odcinki „Czterech stron prasy” Joanny Wrześniewskiej-Siegiel, które w tym paśmie zastąpią zdjęty z anteny „#Newsroom”.

Joanna Wrześniewska-Sieger; fot. Telewizja PolsatArticle

Jak już informowaliśmy, Polsat News zrezygnował z nadawania cotygodniowego programu „#Newsroom” po tym jak jego głównym prowadzącym został Robert Feluś. - Jest to projekt, który stworzyłam wspólnie z Tomaszem Machałą. Tylko jego widzę w roli gospodarza - komentowała nam decyzję Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Z najnowszych informacji wynika, że od 16 lutego w byłym paśmie „#Newsroomu” (w niedziele o godz. 18.00) Polsat pokazywać będzie powtórkowe odcinki prowadzonego przez Joannę Wrześniewską-Siegiel programu „Cztery strony prasy” (premiery nadawane są tego samego dnia o 10.00).

- Polsat News faktycznie nie będzie kontynuował emisji programu „#Newsroom” na swojej antenie. Na naszej antenie jego twarzą był Tomasz Machała. Często jest tak, że dany program jest utożsamiany z danym dziennikarzem i dla nas w przypadku „#Newsroomu” główną postacią był właśnie Tomasz Machała. Nie ma to nic wspólnego z innymi prowadzącymi, po prostu ten konkretny program na naszej antenie miał prowadzić konkretny dziennikarz. Zresztą pomysł na emisję na antenie Polsat News był wypracowany wspólnie przez Dorotę Gawryluk i Tomasza Machałę - komentuje Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Grupy Polsat. - Natomiast byliśmy i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Wirtualną Polską i jej dziennikarzami. I jesteśmy też otwarci na kolejne, inne wspólne projekty wypracowane na poziomie redakcyjnym z różnymi dziennikarzami Wirtualnej Polski - dodaje.

Program „#Newsroom” nadal będzie można oglądać tylko w Wirtualnej Polsce.

Tomasz Machała w Polsat News nadal prowadzi „Graffiti!”

Dotychczas głównym prowadzącym programu „#Newsroom” był Tomasz Machała, który kilka dni temu został odwołany z funkcji redaktora naczelnego i wiceprezesa WP Media (został w firmie jako prezes spółki zarządzającej WP Pilot). Tym samym został odsunięty od roli gospodarza audycji. W tej roli zastąpił go wspomniany już wyżej Robert Feluś, redaktor naczelny WP Sportowe Fakty oraz wicenaczelny Wirtualnej Polski.

Cykl dotychczas emitowany był równolegle w Polsat News i Wirtualnej Polsce, była to wspólna audycja obu spółek.

Tomasz Machała w Polsat News nadal prowadzi program „Graffiti!” (na zmianę z Piotrem Witwickim).

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2019 roku wyniósł 1,13 proc.

Dołącz do dyskusji: Powtórki „Czterech stron prasy” w byłym pasmie „#Newsroomu” w Polsat News

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rex
A ja bardzo chętnie pooglądam Panią Joannę, bo uważam, że jest świetną dziennikarką i się nie "szarogęsi", tylko zadaje konkretne i celne pytania.
odpowiedź
User
Twoję imię/nick
Trzeba przyznać, że w powtórkach Polsat jest od dawna prawdziwym mistrzem
odpowiedź