„Koronawirus Raport” w Polsat News. Gawryluk: Bardzo poważna sytuacja

W sobotę na antenie kanału informacyjnego Polsat News zadebiutuje program „Koronawirus Raport”. Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki telewizji Polsat zdradza portalowi Wirtualnemedia.pl, że decyzję podjęto w związku z poważną sytuacją pandemiczną.

Adrian Gąbka
Adrian Gąbka
Udostępnij artykuł:

Program „Koronawirus Raport” będzie nadawany na antenie Polsat News w soboty o godz. 18. Poprowadzi go na żywo Dawid Styś. Każdy odcinek potrwa około 36 minut. Emisja pierwszego wydania odbędzie się 15 stycznia. Wcześniej na antenie Polsat News o godz. 20.50 (od poniedziałku do piątku) lub o 18.00 (soboty i niedziele) emitowano program „Koronawirus. Raport Dnia”. W związku z polepszającą się wówczas sytuacją epidemiologiczną program zdjęto z anteny. Analogiczne programy zdjęły też z ramówki TVP Info, TVN i TVN24.

 „Przed nami szczyt zachorowań”

Jaka będzie formuła nowego programu? Dlaczego zdecydowano się na jego nadawanie? - To program podsumowujący tydzień, jeśli chodzi o pandemię. Sytuacja pandemiczna jest bardzo poważna, przed nami szczyt zachorowań, stąd ta decyzja. W programie widzowie będą mogli się zapoznać z danymi, ale też wysłuchać głosów ekspertów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Gawryluk.

grafika

- Na ten moment mogę potwierdzić, że program rusza w najbliższą sobotę o 18 i ze trwają intensywne przygotowania - zapewnia portal Wirtualnemedia.pl prowadzący program Dawid  Styś, związany z kanałem informacyjnym Polsatu od września 2019 roku. Do tej pory pracował jako reporter przygotowujący relacje na żywo i prowadzący program „Studio Tokio”. Przed pracą w Polsat News Styś był dziennikarzem Superstacji, portalu TV Republika i Radiu Kampus.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube
Materiał reklamowy

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę