SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat News zdjął wieczorny magazyn informacyjny

Z anteny kanału Polsat News od poniedziałku 14 lutego br. zniknął nadawany w dni powszednie o 22.00 magazyn informacyjny “Co do minuty”. Zamiast niego emitowany jest zwykły serwis informacyjny.

Polsat News zdjął wieczorny magazyn informacyjny

- Kierownictwo pionu informacji uznało, że tak dla ramówki będzie lepiej – enigmatycznie informuje nas Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu, pytany o powód tej zmiany.

"Co do minuty" to był 12-minutowy program, w którym w kolejności chronologicznej z wyjaśnieniem związków przyczynowo-skutkowych prezentowane były wydarzenia minionego dnia. Zadebiutował na antenie 11 stycznia ub.r. Magazyn prowadzili na zmianę Dariusz Ociepa, Łukasz Szelecki i Wojciech Brzeziński, którzy pozostają reporterami w stacji.

Z danych Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od 3 stycznia do 11 lutego br. program “Co do minuty” śledziło średnio 87 tys. widzów, co dawało stacji 0,64 proc. udziału w 4+ i 0,70 proc. w 16-49. Rok wcześniej, w okresie od 11 stycznia do 12 lutego  2010 r. widownia programu wynosiła 47 tys. osób, a udziały wynosiły odpowiednio 0,35 proc. i 0,31 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polsat News zdjął wieczorny magazyn informacyjny

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
szoter
Ten program był do bani - kompletne śmieci, które nie upchnęły się w innych programach, prezentowane były przez najsłabszych, najbrzydszych i nikomu nieznanych dziennikarzy tej stacji, na czym więc miałby polegać ewentualny sukces tej produkcji? Zapchajdziura prowadzona przez nieopierzonych, sztucznie pewnych siebie reporterów - tak, było to widać, panie Matwiejczuk!
8 8
odpowiedź
User
obserwator
Informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe!Przed podaniem do wiadomości należałoby je sprawdzić!!!Program prowadziło pierwszych dwóch wymienionych dziennikarzy.Komentarz"szotera" jest zjadliwy,obrazliwy i świadczy niestety o poziomie jego autora,który niech najpierw zacznie od oceny samego siebie.Wstyd!!!
8 8
odpowiedź
User
kania
Cały Polsat News jest do bani, do niczego----TVN 24 ..to jest profeska.!!!
8 8
odpowiedź
User
aba
Szkoda. Dobry program.
8 8
odpowiedź
User
bat
ja też lubię i oglądam TVN 24, fajny,ciekawy,profesjonalny kanał. Polecam
8 8
odpowiedź