SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Superhit Festiwal 2021 odbędzie się w czerwcu

Na stronie Bałtyckiej Agencji Artystycznej pojawiła się informacja, że tegoroczna edycja Superhit Festiwal wstępnie jest planowana na 4-6 czerwca. - Nie mamy na chwilę obecną żadnych konkretnych planów - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

fot. Telewizja Polsat Article

Superhit Festiwal 2021 miałby być zorganizowany tradycyjnie w Operze Leśnej w Sopocie. Jak czytamy w komunikacie Bałtyckiej Agencji Artystycznej, wydarzenie odbędzie się „jeśli obowiązujące przepisy na to pozwolą”.

Gdyby widowisko zostało zorganizowane, potencjalnie mogłaby się na nim pojawić publiczność. - Organizatorzy imprezy pracują nad nowym układem widowni w odpowiednim reżimie sanitarnym - czytamy na stronie BART.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Na chwilę obecną Telewizja Polsat nie informuje o szczegółach Superhit Festiwal 2021, nadawca na razie nie komunikuje nawet wstępnych planów dotyczących organizacji wydarzenia.

- Telewizja Polsat nie informowała dotychczas o festiwalu i nie mamy na chwilę obecną żadnych konkretnych planów z tym związanych - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Szósta edycja Superhit Festiwal miała się odbyć rok temu

Polsat Superhit Festiwal odbywał się co roku - od 2015 do 2019 roku (zastępując Sopot TOPtrendy Festiwal). W maju 2020 roku miała mieć miejsce szósta edycja imprezy, ale z powodu pandemii COVID-19 widowisko zostało przeniesione na kolejny rok.

Ostatnią edycję koncertów Polsat transmitował w okresie od 26 do 24 maja 2019 roku. Muzyczna impreza przyciągnęła przed ekrany średnio 2,24 mln widzów, co przełożyło się na 18,83 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 20,54 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 20,56 proc. w grupie 16-59. Wpływy z reklam wyemitowanych wokół imprezy wyniosły 20,74 mln zł. (dane cennikowe, bez rabatów).

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 8,36 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Superhit Festiwal 2021 odbędzie się w czerwcu

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
etna
Zombie Rodowicz już przebiera nóżkami.
14 4
odpowiedź
User
andyd
lepsza Rodowicz niż Martyniuk
12 3
odpowiedź
User
Rurju
Na pewno będzie koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka
13 1
odpowiedź