SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polska Organizacja Turystyczna szuka agencji do realizacji zimowej kampanii za granicą

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza agencje do składania ofert dotyczących przygotowania i zrealizowania w okresie zimowym wizerunkowo-produktowej kampanii promocyjnej POT na rynkach zagranicznych.

fot. Shutterstock.com Article

Polska Organizacja Turystyczna planuje realizację kampanii promocyjnej na wybranych rynkach Zagranicznych Ośrodków: rosyjskim, ukraińskim, skandynawskim oraz brytyjskim. Działania promocyjne realizowane będą na przełomie listopada i grudnia br.

Celem zaplanowanych działań jest wygenerowanie zainteresowania Polską w mediach miejscowych i krajowych oraz wśród mieszkańców miast, w których będzie realizowana (dodatkowo działanie może być skierowane do przyjezdnych - potencjalnych turystów, na wskazanych rynkach).

Idea przewodnia przekazu, na wszystkich czterech rynkach, opiera się na zaprezentowaniu różnorodności oferty zimowego wypoczynku w Polsce, na wskazaniu konkurencyjności oferty zimowej w stosunku do najbardziej popularnych kierunków i propozycji.

Przedmiotem promocji będzie turystyka zimowa w Polsce, która powinna wyróżniać się spośród innych  ofert  poprzez jej różnorodność i konkurencyjność, ale też wyjątkowość (atmosfera pobytu, gościnność Polaków).

Kampania ma obejmować rynki: rosyjski, ukraiński, skandynawski oraz brytyjski - stolice miast, miejsca licznie odwiedzane przez mieszkańców. Działania mają być realizowane w przestrzeni miejskiej w wybranych stolicach a także w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter).

Zainteresowane agencje mogą składać swoje oferty do 3 października.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna szuka agencji do realizacji zimowej kampanii za granicą

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
albinos
Czyli, ile mamy czasu na przygotowanie oferty, 2 dni? A kto wygrał ? :)
10 8
odpowiedź