SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jest nowa dyrektorka biura zarządu Polskiego Radia

Agnieszka Kurec nie jest już dyrektorką biura zarządu Polskiego Radia. Jej stanowisko zajmuje teraz Anna Kuncewicz-Czopowicz, dotychczasowa zastępczyni Kurec.

Article

Polskie Radio zmieniło dyrektora biura zarządu w środę, 17 listopada. Na to stanowisko powołano Annę Kuncewicz-Czopowicz, która do tej pory zastępowała dotychczasową dyrektorkę, Agnieszkę Kurec.

Zapytaliśmy, jakie są powody zmian. - Polskie Radio nie komentuje spraw personalnych - napisała nam jedynie Marzena Kęsy z biura zarządu spółki.

Agnieszka Kurec została dyrektorką biura zarządu na początku 2019 r., gdy prezesem Polskiego Radia był Andrzej Rogoyski. Gdy rok później powołano na to stanowisko Agnieszkę Kamińską, prokurentem spółki została Agnieszka Kurec.

Anna Kuncewicz-Czopowicz, nowa dyrektorka biura zarządu Polskiego Radia, do tej pory zastępowała Agnieszkę Kurec.

Jednoosobowy zarząd Polskiego Radia

Prezes Agnieszka Kamińska szefuje publicznemu nadawcy od 22 stycznia 2020 r. Wówczas Rada Mediów Narodowych uznała, że najlepiej będzie, gdy "w najbliższym czasie" zarząd Polskiego Radia będzie jednoosobowy. Taki stan rzeczy trwa do dzisiaj.

W ub.r. Polskie Radio osiągnęło wzrost przychodów o 9,45 proc. do 346,99 mln zł. Wpływy marketingowe skurczyły się o 33 proc., za to środki z abonamentu RTV i rekompensaty wzrosły o 27 proc., stanowiąc już 80,5 proc. budżetu nadawcy. Natomiast koszty zwiększyły się o 0,4 proc. do 326,6 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Jest nowa dyrektorka biura zarządu Polskiego Radia

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Co?
To jest straszne w jaki sposób jest prowadzona polityka wizerunkowa Polskiego Radia. Wprowadzane zmiany po cichu, bez wyjaśnienia opinii publicznej, wzbudzają niepokój. Potwierdzając złe zarządzanie, co raz gorszą kondycję, spadek słuchalności, chaos, bałagan. Brak pomysłu na rozwój. Gruntuje patologie. Przecież to są pieniądze publiczne. Jak długo podatnik i abonent będzie oszukiwany i okradany przez Kamińską?
odpowiedź
User
Greg
Kaminska potwierdza od początku, że jest amatorką, niekompetentną, nie ma żadnej znajomości nt. kultury organizacyjnej, zarządzania, budowania komunikacji z otoczeniem. Jej decyzje personalne ich częstotliwość, bezmyślność, przypadkowość... Do tego lansowanie prymitywów i amatorów. Nie dziwne więc, że na antenie padają bluzgi, dominuje prostactwo, bełkot. Widać jej polityką jest zmiana targetu, co skutecznie udowadnia.
odpowiedź
User
X
Normalna decyzja personalna i od razu komentaże nolifów :-)
odpowiedź