SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio szuka szefów Czwórki i PR 24

Polskie Radio zakończyło przyjmowanie zgłoszeń na stanowiska dyrektorów Czwórki i Polskiego Radia 24. Z aplikacjami zapozna się teraz komisja konkursowa i zarząd spółki.

Polskie Radio szuka szefów Czwórki i PR 24

O stanowisko dyrektora Programu IV Polskiego Radia ubiega się 11 kandydatów. Z kolei w konkursie na szefa informacyjnej rozgłośni PR 24 przyjęto 12 zgłoszeń. W tej chwili kończy się weryfikacja formalna dokumentacji. - W najbliższych dniach z aplikacjami zapoznawać się będzie zarząd spółki oraz komisja konkursowa - mówi Wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Polskiego Radia.

Konkurs na stanowiska dyrektorów dwóch stacji Polskiego Radia rozpisano w kwietniu, po tym jak Krzysztof Łuszczewski, który dotąd kierował Czwórką, awansował na szefa Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej. Na tej funkcji ma poświęcić się całkowicie nadzorowaniem procesu cyfryzacji radia. Natomiast PR 24 podlegało do tej pory Grzegorzowi Stranzowi, wicedyrektorowi Informacyjnej Agencji Radiowej. Na czas trwania konkursu redakcją informacyjnej stacji pokieruje Łuszczewski.

Polskie Radio 24 nadaje w internecie i cyfrowo w aglomeracji warszawskiej i katowickiej. Od 1 sierpnia br. - po uruchomieniu kolejnych urządzeń nadawczych - sygnał radia będzie dostępny w Gdańsku, Kielcach, Wrocławiu, Krakowie i Szczecinie (przeczytaj o tym).

Z danych Radio Track wynika, że od września ub.r. do lutego br. udział Polskiego Radia 24 w rynku radiowym Aglomeracji Śląskiej wyniósł 0,1 proc. (zobacz jego pełne wyniki). Według badania Radio Track wszystkich rozgłośni ogólnopolskich udział Czwórki od stycznia do marca br. wynosił 0,7 proc. (zobacz dane).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio szuka szefów Czwórki i PR 24

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jac
Szkoda szefa Czwórki, był świetnym dyrektorem.
odpowiedź
User
Fachowiec
Szef Czwórki profesjonalistą. Szkoda go.
odpowiedź
User
Olsztyn
Najlepszym dyrektorem i prezesem jest nasz Władek Bogdanowski.
odpowiedź