SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Porady językowe prof. Jerzego Bralczyka w Radiu Opole

W jesiennej ramówce Radia Opole pojawiły się trzy premiery: seria porad językowych prof. Jerzego Bralczyka, opowieści „Pistacja w Krainie Smoków. Chiny inaczej" oraz cykl „Dziwny jest ten świat".

Profesor Jan Bralczyk będzie udzielał porad językowych codziennie o godzinie 8.45 w ramach porannego pasma „Na dzień dobry”, które emitowane jest od godz. 6.00 do godz. 9.00. Z kolei seria „Pistacja w Krainie Smoków. Chiny inaczej" nadawana będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 10.40. Ta audycja będzie elementem pasma przedpołudniowego „Wszystko, czego pragniesz”, którego można słuchać między 9.00 a 12.00. W tym samym paśmie pojawiać się będzie nowy cykl „Dziwny jest ten świat”, który opowiadać będzie, jak odkrycia naukowców wpływają na nasze codzienne życie.

W okresie od maja do lipca br. Radio Opole było w województwie opolskim na drugim miejscu pod względem udziału w rynku, który wyniósł 13,7 proc. (badanie Radio Track Millward Brown - więcej na ten temat).

 

Dołącz do dyskusji: Porady językowe prof. Jerzego Bralczyka w Radiu Opole

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl