SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Poznań na banerach i ekranach LED w Dublinie i Zagrzebiu dziękuje za Euro 2012

Na wielkoformatowych banerach i ekranach LED w Dublinie i Zagrzebiu ruszyła akcja reklamowa, w ramach której miasto Poznań dziękuje kibicom reprezentacji Irlandii i Chorwacji za wspólną zabawę podczas Euro 2012.

Podczas Euro 2012 w Poznaniu zostały rozegrane trzy mecze grupowe z udziałem reprezentacji Irlandii, Chorwacji i Włoch. W sumie miasto odwiedziło ponad 125 tys. kibiców z tych państw, w tym 70 tys. Irlandczyków, 40 tys. Chorwatów i 15 tys. Włochów.

Teraz w stolicach Chorwacji i Irlandii ukazały się reklamy na wielkoformatowych nośnikach oraz na ekranach LED, za pośrednictwem których miasto Poznań chce podziękować za wspólną zabawę podczas piłkarskiego turnieju. Zdjęcia wykorzystane na reklamach przypominają atmosferę zabawy, jaka miała miejsce w Poznaniu podczas Euro 2012.

W Dublinie reklamy zostaną zamieszczone przy głównym deptaku miasta - O’Connell Street. Wykorzystano na nich hasło „Kings of the craic” ("Królowie zabawy").


 

Z kolei W Zagrzebiu, w pięciu lokalizacjach w centralnych punktach miasta, pojawią się reklamy na ekranach LED z wizerunkiem bawiących się chorwackich kibiców oraz napisem „Poznań dziękuje Wam” w lokalnym języku.

Akcja potrwa ponad dwa tygodnie, a w drugiej połowie lipca w Dublinie i Zagrzebiu, a także w Rzymie i Berlinie planowane jest zorganizowanie wystawy 20 zdjęć poświęconych Euro 2012 w Poznaniu. Wystawa potrwa ok. tygodnia, a następnie zdjęcia zostaną przekazane tamtejszym ambasadom RP.

Dołącz do dyskusji: Poznań na banerach i ekranach LED w Dublinie i Zagrzebiu dziękuje za Euro 2012

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl