SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dzień dobry TVN” najchętniej oglądane w kwietniu, wyprzedziło „Pytanie na śniadanie”

Największą oglądalność spośród programów śniadaniowych w kwietniu br. miało „Dzień dobry TVN”, które wyprzedziło „Pytanie na śniadanie” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak w „Dzień dobry TVN”; fot. TVNArticle

W kwietniu 2022 roku średnia oglądalność „Dzień dobry TVN” wyniosła 399 tys. osób przy 7,78 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+ - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. „Dzień dobry TVN” rozpoczyna się o godz. 8.00.

Magazyn TVN miał o 7 tys. widzów mniej niż rok wcześniej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło konkurencyjne „Pytania na śniadanie”, które w analizowanym okresie przyciągało przed telewizory średnio 370 tys. osób, co przełożyło się na 7,16 proc. udziału. Rok wcześniej magazyn TVP śledziło 472 tys. widzów (przy udziale wynoszącym 8,68 proc.), co oznacza spadek o 102 tys. oglądających - największy wśród wszystkich magazynów.. „Pytanie na śniadanie” oglądać można codziennie o godz. 7.30.

Trzeci był magazyn „Nowy dzień z Polsat News”, który niezmiennie pokazywany jest w Polsacie codziennie o godz. 6.00. W kwietniu 2022 roku jego widownia wyniosła 257 tys. osób, a jego udział - 7,58 proc. Program względem analogicznego okresu rok wcześniej stracił 43 tys. widzów. „Nowy dzień z Polsat News” można równolegle również oglądać w newsowym kanale Telewizji Polsat.

„Dzień dobry TVN” na czele w 16-49

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 będący liderem zestawienia magazyn „Dzień dobry TVN” w kwietniu br. miał 164 tys. widzów (względem analogicznego okresu ub.r. spadek o 34 tys. oglądających).

Drugie było „Pytanie na śniadanie” (spadek o 38 tys. do 112 tys. oglądających), a trzeci był „Nowy dzień z Polsat News” (w dół o 16 tys. do 85 tys. widzów).

Dane dla grupy 16-59.

„Dzień dobry TVN” aktualnie prowadzą następujące duety: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Z kolei gospodarzami „Pytania na śniadanie” są: Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Wolny, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Małgorzata Opczowska w towarzystwie Łukasza Nowickiego na zmianę z Robertem El Gendy.

Dołącz do dyskusji: „Dzień dobry TVN” najchętniej oglądane w kwietniu, wyprzedziło „Pytanie na śniadanie”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xyd
widać że klakierki wierne są na posterunku .podjudzanie i szczucie to ich motto życiowe .po za tym nic sobą nie reprezentują .
odpowiedź
User
Tobek
Nareszcie TVN brawoo lepsze od TVP gorzej się ogląda pusta...ki
odpowiedź
User
nietolerancyjny tolerasta
Czy to ten program, w którym publicznie dyskryminuje się ludzi mających poniżej 170 cm wzrostu?
odpowiedź