SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Pytanie na śniadanie” liderem w 4+, a „Dzień dobry TVN” w 16-49 w listopadzie

Największą oglądalność spośród programów śniadaniowych w listopadzie br. wśród wszystkich widzów miało „Pytanie na śniadanie”. Z kolei w grupie komercyjnej 16-49 pierwszy był „Dzień dobry TVN” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, para prowadzących „Pytania na śniadanie”Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, para prowadzących „Pytania na śniadanie”

W listopadzie 2020 roku średnia oglądalność „Pytania na śniadanie” wyniosła 496 tys. osób przy 8,83 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+ - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl. W listopadzie br. „Pytanie na śniadanie” rozpoczynało się o godz. 7.15, a w listopadzie ub.r. startowało o 7.15.

Magazyn TVP miał o 14 tys. widzów więcej niż rok wcześniej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło konkurencyjne „Dzień dobry TVN”, które w analizowanym okresie przyciągało przed telewizory średnio 456 tys. osób, co przełożyło się na 7,87 proc. udziału. Rok wcześniej magazyn TVN śledziło 419 tys. widzów (przy udziale wynoszącym 8,82 proc.), co oznacza wzrost o 37 tys. oglądających (największy wśród wszystkich magazynów).

„Dzień dobry TVN” aktualnie oglądać można codziennie o godz. 8.00 (w listopadzie ub.r. - o 7.30).

Trzeci był magazyn „Nowy dzień z Polsat News”, który niezmiennie pokazywany jest w Polsacie codziennie o godz. 6.00. W listopadzie 2020 roku jego widownia wyniosła 308 tys. osób, a jego udział - 10,98 proc. (najwyższy spośród wszystkich analizowanych programów).

Program względem analogicznego okresu rok wcześniej zyskał 23 tys. widzów.

„Nowy dzień z Polsat News” można równolegle również oglądać w newsowym kanale Telewizji Polsat.

„Dzień dobry TVN” liderem w 16-49

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 będący liderem zestawienia magazyn „Dzień dobry TVN” w listopadzie br. miał 211 tys. widzów (względem analogicznego okresu ub.r. wzrost o 15 tys. oglądających).

Drugie było „Pytanie na śniadanie” (spadek o 22 tys. do 173 tys. oglądających), a trzeci - „Nowy dzień z Polsat News” (do góry o 6 tys. do 119 tys. widzów).

Dołącz do dyskusji: „Pytanie na śniadanie” liderem w 4+, a „Dzień dobry TVN” w 16-49 w listopadzie

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wyniki
Kiedy będą wyniki kanałów tematycznych za październik i listopad - Turbo, Discovery itp?
odpowiedź
User
Tomasz
Cały czas zastanawiam się, na czym polega i o co chodzi z tą "grupą komercyjną" . To są jacyś specjalni widzowie telewizji komercyjnej?
odpowiedź
User
Miks
Tomaszewska... gorsza od niej jest tylko Opczowska ze swoim głupkowatym śmiechem.
odpowiedź