SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Pytanie na śniadanie” najchętniej oglądane w grudniu w 4+, „Dzień dobry TVN” liderem w 16-49 i 20-54

Największą oglądalność spośród programów śniadaniowych w grudniu ub.r. wśród wszystkich widzów miało „Pytanie na śniadanie”. Z kolei w grupach 16-49 i 20-54 pozycję lidera zajęło „Dzień dobry TVN” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

W grudniu 2023 roku średnia oglądalność „Pytania na śniadanie” wyniosła 434 tys. osób przy 8,24 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+ - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl. „Pytanie na śniadanie” rozpoczyna się codziennie o godz. 7.30.

Magazyn TVP miał o 20 tys. widzów mniej niż rok wcześniej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło konkurencyjne „Dzień dobry TVN”, które w analizowanym okresie przyciągało przed telewizory średnio 376 tys. osób, co przełożyło się na 7,49 proc. udziału. Rok wcześniej magazyn TVN śledziło 308 tys. widzów (przy udziale wynoszącym 8,07 proc.), co oznacza spadek o 32 tys. oglądających (największy w zestawieniu). „Dzień dobry TVN” aktualnie oglądać można o godz. 7.45 (w grudniu 2022 roku magazyn startował o 8.00).

Trzeci był magazyn „Nowy dzień z Polsat News”, który niezmiennie pokazywany jest w Polsacie codziennie o godz. 6.00. W grudniu 2023 roku jego widownia wyniosła 197 tys. osób, a jego udział - 8,36 proc. Program względem analogicznego okresu rok wcześniej stracił 8 tys. widzów. „Nowy dzień z Polsat News” można równolegle również oglądać w newsowym kanale Telewizji Polsat.

„Dzień dobry TVN” na czele w 16-49

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 będący liderem zestawienia magazyn „Dzień dobry TVN” w grudniu ub.r. miał 148 tys. widzów (względem analogicznego okresu rok wcześniej spadek o 20 tys. oglądających).

Drugie było „Pytanie na śniadanie” (spadek o 8 tys. do 134 tys. oglądających), a trzeci był „Nowy dzień z Polsat News” (do góry o 3 tys. do 69 tys. widzów).

Dane dla grupy 20-54.

Kto aktualnie prowadzi „Dzień dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie”?

Aktualnie gospodarzami „Pytania na śniadanie” są: Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Wolny, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki oraz nowa para - Robert Rozmus (zadebiutował 12 sierpnia ub.r.) i Anna Popek (wróciła do magazynu w kwietniu ub.r. i początkowo prowadziła go w różnych parach; od 12 sierpnia ub.r. stanowi stały duet z Rozmusem).

Z kolei „Dzień dobry TVN” prowadzą na zmianę cztery pary gospodarzy: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz nowy duet - Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska, który prowadzi magazyn od początku grudnia ub.r.

Dołącz do dyskusji: „Pytanie na śniadanie” najchętniej oglądane w grudniu w 4+, „Dzień dobry TVN” liderem w 16-49 i 20-54

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr
Czyli pani z Pudelka nie zwiększyła oglądalności... Smutne to.
odpowiedź
User
e
Nowa ekipa upolityczniła nawet pnś. Szerzą tam teraz ideologię lpg.
odpowiedź
User
kkk
Sandra Hajduk - pani z pudelka i Anna Senkara nie podniosły oglądalności. Cóż i pomyśleć, że te pseudo dziennikarki zastąpiły Anię Kalczyńska Agnieszkę Woźniak Starak i Gosię Ohme. Wstyd dla tvn. Kiedyś to był fajny program. Teraz niestety nie da się oglądać. Nowa dyrektorka sprowadziła go na dno. Wielka szkoda.
odpowiedź