SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Promocja komórek

ERA i Komputer ŚWIAT promują multimedialne możliwości telefonów komórkowych

Do najbliższego numeru Komputer ŚWIATA, który pojawił się na rynku 3 marca, dołączono CD-ROM z multimedialną, niestandardową prezentacją przygotowaną na zlecenie Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Płyta poświęcona jest najnowocześniejszym usługom GSM takim jak MMS, gry Java, serwis Era Omnix. Czytelnicy dwutygodnika znajdą na płycie informacje o usługach, szczegółowy opis techniczny z instrukcjami oraz przewodnik służący do skonfigurowania telefonu komórkowego. Wyjątkową cechą programu jest realistyczna symulacja funkcjonowania MMSów na 18 modelach telefonów, odwzorowanych na podstawie modeli znajdujących się w ofercie Ery.

Prezentacja pojawi się również na krążkach dołączanych do Komputer ŚWIAT Ekspert, Komputer ŚWIAT Extra oraz tytułów growych wydawnictwa Axel Springer Polska, tj.: Komputer ŚWIAT GRY i PLAY PC. W przyszłości planowana jest też wersja on-line, która będzie dostępna w internecie.

- Chcemy przekonać naszych klientów do korzystania z MMS-ów - nowej formy multimedialnej komunikacji, umożliwiającej przesyłanie zdjęć i obrazków, a także w przypadku niektórych modeli telefonów krótkich filmów - mówi Jakub Połeć, kierownik działu Marketingu Usług Niegłosowych w PTC.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Promocja komórek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl