SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PSL w TVP Info pięć razy dłużej niż PO

We wrześniu br. jeden minister z PSL występował w TVP Info średnio pięć razy dłużej niż szef resortu należący do PO. TVP informację z tymi danymi przesunęła w mniej widoczne miejsce na swojej stronie internetowej.

PSL w TVP Info pięć razy dłużej niż PO

Jak podaje „Newsweek” we wrześniu br. - a więc w kulminacyjnym okresie kampanii przed wyborami parlamentarnymi - TVP Info trzem ministrom wywodzącym się z Polskiego Stronnictwa Ludowego poświęciła łącznie 8 godzin i 30 minut, podczas gdy czternastu politykom Platformy Obywatelskiej kierującym pozostałymi resortami - jedynie 7 godzin i 50 minut.
 

>>> TVP Info najwięcej traci, w górę tylko Polsat News

Wcześniej dane telemetryczne na ten temat były prezentowane na stronie internetowej TVP w dość widocznym miejscu. Jednak ostatnio zostały przeniesione do sekcji z Biuletynem Informacji Publicznej, w której przeważają komunikaty dotyczące kwestii finansowych i prawnych.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PSL w TVP Info pięć razy dłużej niż PO

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Niezależny telewidz
No i to tyle w kwestii apolityczności mediów publicznych. Czy ktoś jeszcze ma ochotę płacić abonament?
8 8
odpowiedź
User
Alan
No i słusznie, buraki zawsze powinny być przed kapustą...
8 8
odpowiedź
User
MistrzCiętejRiposty
Widać godłym okiem rozdysponowanie anten w ramach podziału łupów. W kanale Infoków częstotliwość pojawiania się meeeczącego Waldka ustępuje tylko częstotliwości reklam. Kanał PSL24 staje się niestrawny.
8 8
odpowiedź
User
Waldi
Ludzie mamy XXI wiek! Opamiętajcie się. To już nie wróci. Na nic ten wasz wysiłek! Czasy politruków minęły bezpowrotnie.
8 8
odpowiedź
User
Wolf
Super! Viva wolne, niezalezne media publiczne. Prawie jak BBC
8 8
odpowiedź