SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Psychoterapeutka Katarzyna Miller w kampanii VOX „Porozmawiajmy o wnętrzu”

Firma wnętrzarska VOX wystartowała z niestandardową akcją „Porozmawiajmy o wnętrzu”, do której zaangażowano psycholożkę i psychoterapeutkę Katarzynę Miller. Za kampanię odpowiada dział marketingu i PR VOX przy wsparciu agencji White Ducky i Home Sweet Home PR.

Article

„Porozmawiajmy o wnętrzu” to kampania społeczno-wizerunkowa, w ramach której VOX razem z psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller firma zaprasza wszystkich do rozmów o wolności osobistej, emocjach i relacjach z innymi ludźmi.

Działania w ramach akcji potrwają pół roku. Będą realizowane będą w internecie i podczas spotkań w salonach marki w pięciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Spotkania będą transmitowane na Facebooku marki.

W ramach akcji uruchomiono specjalną stronę internetową, na której znajdują się szczegóły projektu. W każdy poniedziałek na Facebooku będą się pojawiać filmy z cyklu „Porozmawiajmy o…”, które są zapisem rozmów Katarzyny Miller z ciekawymi postaciami, m.in. Zbigniewem Zamachowskim, Michałem Olszański, Jakubem Przebindowskim czy Wojciechem Błachem.

Raz w miesiącu terapeutka będzie wysyłać list do wszystkich, którzy dołączą do zainteresowanej grupy na stronie internetowej akcji. Jego odbiorcy będą mogli odpisać i zaproponować nowe tematy do rozmów.

Akcję wspierają reklamy w prasie oraz na portalach internetowych. Idea kreatywna akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” powstała w zespole marketingowym i PR VOX. Za strategię i kreację digital odpowiada agencja White Ducky, a działania public relations realizuje agencja Home Sweet Home PR.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Psychoterapeutka Katarzyna Miller w kampanii VOX „Porozmawiajmy o wnętrzu”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl