SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wraca "Punkt widzenia" w Polsat News, Agnieszka Gozdyra częściej w "Debacie Dnia"

Od poniedziałku, 1 marca do Polsat News wraca program „Punkt widzenia”, którego prowadzącym będzie Grzegorz Jankowski. Natomiast Agnieszka Gozdyra będzie częściej gospodynią „Debaty Dnia”.

fot. Twitter Grzegorz JankowskiArticle

Od 1 marca na antenę Polsat News wraca „Punkt widzenia”, którego gospodarzem po przerwie będzie ponownie Grzegorz Jankowski. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 18.00.

„Debaty Dnia" bez Jankowskiego

Jednocześnie jedyną gospodynią „Debaty Dnia” od poniedziałku do piątku (emisja o 19.50) będzie teraz Agnieszka Gozdyra.

Oznacza to, że gospodarzem czwartkowych i piątkowych wydań nie będzie już Grzegorz Jankowski. Nadal ma jednak być obecny w „Debacie Tygodnia” - wydaniu sobotnim formatu, który stanowi podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia.

W styczniu 2021 roku Polsat News miał 1,90 proc. udziału w rynku oglądalności.

Dołącz do dyskusji: Wraca "Punkt widzenia" w Polsat News, Agnieszka Gozdyra częściej w "Debacie Dnia"

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adrian
Awans za zniszczenie Superstacji.
odpowiedź
User
YKK
Mój pilot jak tylko usłyszy Jankowskiego to sam natychmiast zmienia kanał.
odpowiedź
User
tytus
W NORMALNYCH koropracjach za zniszczenie projektu menager ponosi konsekwnecje. Paluch zniszczył ramówkę superstacji, w brzydki sposób wyrzucał ludzi, oglądalność sprowadził do ZERA. Żadnych konsekwencji nie poniósł a dostał jeszcze awans. To sie skończy gdy dojna zmiana odejdzie. Redaktor Paluch pójdzie do repoubliki.WSTYD!!!
odpowiedź