SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Qumak-Sekom złożył najniższą ofertę na infrastrukturę Stadionu Narodowego

Spółka Qumak-Sekom złożyła najniższą ofertę w przetargu na dostarczenie urządzeń i oprogramowania zarządzającego sieci teleinformatycznej dla Stadionu Narodowego w Warszawie, poinformowała Narodowe Centrum Sportu w komunikacie w czwartek. Wartość oferty to 32,36 mln zł brutto.

"W dniu 13 maja br. Narodowe Centrum Sportu otrzymało 6 ofert od firm biorących udział w przetargu na dostarczenie urządzeń i oprogramowania zarządzającego sieci teleinformatycznej dla Stadionu Narodowego w Warszawie. Najniższą ofertę złożyła firma Qumak-Secom" - czytamy w komunikacie.

Wyższe oferty złożyły m.in. Telekomunikacja Polska (TPSA) - 38,33 mln zł i Asseco Systems - 40,96 mln zł. Kolejne oferty złożyły: Solidex, NextiraOne i Intertrading Systems Technology.

"Jedynym kryterium wyboru jest cena brutto za realizację zamówienia. Wartość przedmiotu przetargu jest zawarta w całkowitym budżecie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie, który wynosi 1 569 370 000 zł netto" - czytamy w komunikacie.

Przetarg nieograniczony na dostawę, instalację i uruchomienie urządzeń aktywnych, zainstalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego oraz wykonanie prac projektowo-programistycznych w celu zbudowania systemu sieci teleinformatycznej Stadionu Narodowego w Warszawie został ogłoszony w dniu 31 marca br. Podczas przetargu potencjalni oferenci zadali 176 pytań, wniesione zostało również jedno odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. 6 maja br. KIO oddaliła uznając za bezpodstawne wszystkie zarzuty podniesione w odwołaniu wniesionym przez TPSA.

Qumak-Sekom miał 0,57 mln zł jednostkowego zysku netto w I kw. 2010 roku wobec 1,86 mln zł zysku rok wcześniej. Przychody wyniosły 47,50 mln zł wobec 36,91 mln zł rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Qumak-Sekom złożył najniższą ofertę na infrastrukturę Stadionu Narodowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl