SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Siemiak-Harton po 24 latach pracy żegna się z Radiem ZET

Agnieszka Siemiak-Harton, szefowa anteny Radia ZET, po 24 latach rozstaje się z rozgłośnią - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Jej stanowisko zostało zlikwidowane.

Agnieszka Siemiak-HartonArticle

Agnieszka Siemiak-Harton w Radiu ZET pracowała od 1994 roku. Najpierw jako sekretarz redakcji i wydawca wiadomości, następnie pełniła funkcję m.in. szefowej reporterów warszawskich, dyrektor programowej. Od 2015 roku pracowała jako dyrektor anteny rozgłośni. Odpowiadała za koordynowanie pracy wydawców i prezenterów, bieżący nadzór nad ramówką stacji oraz współpracę z biurem sprzedaży przy akcjach specjalnych.

Jak poinformowała Wirtualnemedia.pl Małgorzata Kozieł, rzeczniczka Eurozetu, stanowisko zajmowane przez Siemiak-Harton zostało zlikwidowane.

Zmiany w Radiu ZET

W ostatnich tygodniach w kierownictwie Radia ZET doszło do kilku zmaian. Stanowisko redaktora naczelnego po ponad roku przestał pełnił Sławomir Assendi. Zastąpił go Michał Celeda jako pełniący obowiązki naczelnego rozgłośni. Od października obowiązki dyrektora muzycznego Radia ZET przejęła Agnieszka Woźniak. Pełniący poprzednio tę funkcje przez ponad rok Zbigniew Zegler rozstał się ze stacją.

Pod koniec lipca br. zmienił się właściciel Eurozetu (do którego oprócz Radia ZET należą Antyradio, Meloradio i Chillizet). Czech Media Invest sfinalizowała kupno 100 proc. udziałów firmy od Grupy Lagardere za 73 mln euro. W związku z transakcją do rady nadzorczej Eurozetu weszli członkowie zarządu Czech Media Invest.

Według danych Radio Track Millward Brown, w trzecim kwartale tego roku udział Radia ZET w słuchalności wyniósł 12,3 proc. (spadek o 1,8 p. proc. rdr.).

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Siemiak-Harton po 24 latach pracy żegna się z Radiem ZET

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Radiowidz
Po tym co się tam dzieje, to teraz nikt o zdrowych zmysłach już nie tam pójdzie pracować.
odpowiedź
User
Smutek
Oromny żal i smutek. Agnieszko, praca z Tobą była ogromną przyjemnością. Andrzej przewraca się w grobie :(
odpowiedź
User
Obserwaror
Co nie uniknione w końcu nastąpiło. Oby z korzyścią dla wyników słuchał ości zetki.
odpowiedź