SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rafał Stankiewicz w zarządzie firmy Warta

Od 1 stycznia 2011 r. do zarządów Warty majątkowej i życiowej dołączy Rafał Stankiewicz.

Rafał Stankiewicz w zarządzie firmy Warta

W nowym zarządzie, kierowanym przez Jarosława Parkota,  Stankiewicz będzie odpowiedzialny m.in. za pion likwidacji szkód, produkty korporacyjne oraz reasekurację.

Od 1 stycznia przyszłego roku do zarządu ubezpieczyciela wejdzie również Witold Walkowiak.

Od nowego roku zarząd spółek majątkowej i życiowej będzie działał w składzie: Jarosław Parkot, Paweł Bednarek, Artur Biskupski, Geert De Kegel, Krzysztof Kudelski, Rafał Stankiewicz, Witold Walkowiak. Nowy zarząd ma wzmocnić realizację celów strategicznych WARTY i umocnić jej pozycję na rynku.

Rafał Stankiewicz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1996 roku był związany z PZU SA. Początkowo pracował w Oddziale Okręgowym PZU w Szczecinie. Przeszedł szczeble kariery od stanowiska inspektora do dyrektora ds. Nowej Organizacji Likwidacji Szkód w Biurze Likwidacji Szkód w PZU SA. Od grudnia 2007 roku pełnił funkcję członka Zarządu PZU S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rafał Stankiewicz w zarządzie firmy Warta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl