SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafineria Gdańska bez szefowej biura komunikacji i rzeczniczki prasowej

Angelica Pegani od 18 kwietnia br. nie pełni już obowiązków szefa biura komunikacji i rzecznika prasowego w Rafinerii Gdańskiej. Pracowała w koncernie przez ponad dwa lata. 

Fot. Rafineria GdańskaFot. Rafineria Gdańska

Angelica Pegani listopada 2022 r. w spółce odpowiadała m. in. za przygotowanie i prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej we współpracy z Aramco i Orlenem w sprawie modelu biznesowego, nadzór nad prawidłowym przepływem informacji pomiędzy Aramco, Orlenem i Rafinerią Gdańską, wdrożenie procedur i procesów konsolidacyjnych obu inwestorów, nadzór nad spójnością komunikacyjną w strukturach Rafinerii Gdańskiej oraz zarządzanie komunikacją zewnętrzną do interesariuszy związaną z działalnością rafinerii.

Zobacz: Rafineria Gdańska nie wybrała agencji PR, postępowanie bez rozstrzygnięcia

Pegani poprzednio w Lotosie

W latach 2021-2022 pełniła funkcję zastępcy dyrektora departamentu marketingu w Grupie Kapitałowej Lotos, odpowiadając za biuro marketingu, które sprawowało nadzór marketingowy nad spółkami z Grupy Kapitałowej Lotos i odpowiadało za koordynację działań w zakresie strategii marketingowej. Następnie, pełniła tożsame stanowisko w PKN Orlen.

Angelica Pegani jest absolwentką Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Gdańskiej (2017). Uzyskała także dyplomy podyplomowych studiów menedżerskich z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, studiów Executive MBA w Collegium Humanum oraz Programu Przedsiębiorczości z Massachusetts Institute of Technology (2021).

Rafineria Gdańska to spółka joint venture z 70 proc. udziałów należących do Orlenu oraz 30 proc. do Aramco.

Dołącz do dyskusji: Rafineria Gdańska bez szefowej biura komunikacji i rzeczniczki prasowej

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ZZ
Kolegium Humanum i wszystko jasne. Gdzie pracowała przed Lotosem? Ile lat na stanowisku menedżera? Podajcie konkrety.
odpowiedź
User
Nafciarz
Ale jak to? Odwołał ją stary zarząd? Ten z pisu?
odpowiedź
User
k
słynny przetarg - pamiętamy
odpowiedź