SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Reinier Schlatmann za Tomasza Lisewskiego dyrektorem generalnym Philipsa w Europie Środkowo-Wschodniej

Reinier Schlatmann obejmie stanowisko dyrektora generalnego Philipsa w Europie Środkowo-Wschodniej. Zastąpi na nim Tomasza Lisewskiego, który awansował na stanowisko dyrektora marketingu w globalnej strukturze firmy.

Reinier SchlatmannArticle

Reinier Schlatmann dołącza do zespołu Philipsa w Europie Środkowo-Wschodniej po pracy na Bliskim Wschodzie, gdzie zarządzał działaniami z obszaru ochrony zdrowia. Wcześniej pracował już w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - zajmował stanowisko dyrektora generalnego Philipsa na Ukrainie, w krajach Kaukazu i Środkowej Azji oraz był dyrektorem marketingu dla regionu krajów nordyckich i bałtyckich.

Schlatmann będzie pełnił funkcję dyrektora generalnego Philipsa w Europie Środkowo-Wschodniej z Warszawy, skąd nadzorować będzie pracę blisko 1900 osób w 18 krajach regionu, w tym w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

Z Philipsem Schlatmann związany jest od 2004 r. Posiada doświadczenie w obszarach marketingu, zarządzania, sprzedaży i finansów zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i rozwijających się. Przed rozpoczęciem pracy w Royal Philips, pracował w obszarach doradztwa strategicznego oraz venture capital w wielu krajach Europy.

Schlatmann ma 43 lata, jest absolwentem ekonomiki przedsiębiorstw oraz marketingu międzynarodowego na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie oraz Uniwersytecie w Michigan. Studia podyplomowe ukończył w ramach Rotterdam School of Management, Wharton Business School oraz INSEAD. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci.

Tomasz Lisewski pozostaje w strukturach Philipsa, awansując na stanowisko dyrektora marketingu w globalnej strukturze firmy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Reinier Schlatmann za Tomasza Lisewskiego dyrektorem generalnym Philipsa w Europie Środkowo-Wschodniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl