SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Repertuar kin na Androida od WP

Wirtualna Polska udostępniła bezpłatną aplikację mobilną "Repertuar Kin WP.PL" na telefony z systemem operacyjnym Android. Zawiera ona informacje na temat programu kin w ponad stu polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz trailery.

Repertuar kin na Androida od WP

Aplikacja podzielona jest na cztery zakładki – "Kina", "Filmy", "Szukaj" oraz "Ustawienia". Obejmuje bazę aktualnie granych w kinach filmów. Użytkownik może zapoznać się z repertuarem na najbliższy tydzień, a także znaleźć seans w wybranej przez siebie lokalizacji.

W zakładce "Filmy" użytkownik znajdzie listę produkcji wyświetlanych w kinach w jego okolicy lub w wybranym przez niego mieście. Każdy z filmów zawiera autorski opis oraz materiały multimedialne - zdjęcia oraz trailery. Z tego poziomu można sprawdzić, w jakich kinach konkretna pozycja jest grana w danym dniu i ciągu kolejnego tygodnia.

W zakładce "Kina" wyświetlana jest lista obiektów, a przy każdym z nich znajduje się przycisk "Repertuar". Po jego kliknięciu rozwija się zestawienie z aktualnym wykazem projekcji. Wszystkie pozycje można posortować według "najbliższego seansu" lub alfabetycznie. Przy każdym obiekcie pojawia się także informacja, czy bierze on udział w programie "Środy z Orange", dzięki któremu abonent sieci może otrzymać dwa bilety w cenie jednego. Z poziomu aplikacji istnieje możliwość wysłania SMS-em zapotrzebowania na kod upoważniający do zniżki.Filmy można również wyszukiwać za pomocą zakładki "Szukaj". Natomiast dzięki karcie "Ustawienia" możliwy jest wybór ekranu startowego i miasta oraz ewentualne włączenie geolokalizacji.

Aplikację mobilną "Repertuar Kin WP.PL" można bezpłatnie pobrać z Android Market.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Repertuar kin na Androida od WP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl